Hotellit Suchdol nad Lužnicí

Vertaa 136 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 50 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Suchdol nad Lužnicí: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Suchdol nad Lužnicí

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Suchdol nad Lužnicí
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Suchdol nad Lužnicí tutustuminen

Suchdol nad Lužnicí tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Suchdol nad Lužnicí ja sen lähellä kuuluu:

  • Josef Sustan monumentti
  • Herrensee Golf Club (golfkerho)
  • Schwarzenbergin mausoleumi
  • Masarykin aukio
  • Trebonin näyttelytalo
  • Třeboňin maisema- ja ihmisnäyttely
  • Gmundin kaupunginmuseo

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Suchdol nad Lužnicí?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Suchdol nad Lužnicí, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Suchdol nad Lužnicí, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja marraskuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 119 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 236 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 249 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 130 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Suchdol nad Lužnicí on 735 cm.

Suchdol nad Lužnicí: Hotellitiedot

Majoitukset
136
Halvin hinta
50 €
Korkein hinta
149 €
Suositut hotellit
Grandhotel Zvon, Residence U Cerne Veze, Clarion Congress Hotel Ceske Budejovice, Cuba Bar & Hostel, Hotel Dvořák, Penzion 4 Dvory, Penzion U Vlka, Spa Hotel Vita, Wellness Hotel Diamant, Hotel Podhrad, Savoy, Hotel Klika, Hotel & Restaurant Stern, Das neu Gebaute Blockhaus, Befindet Sich in Einer Wunderschönen Landschaft, Hotel Záviš z Falkenštejna