Hotellit Belik
Vertaa 68 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 3 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Belik: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Belik

OYO 92287 Hotel Aji Mantoro

OYO Homes 91154 Desa Wisata Wayang Manyaran Wonogiri

OYO Life 92021 Dua Putra Homestay Klayar

Omah Sundak Homestay

Rock Garden Homestay & Resto

Hotel O Gm Guest House

The Royal Joglo

Watukarung Prapto Homestay

Azana Green Resort Pracimantoro

Amini Guest House

OYO Life 3003 Wisma Handayani Syariah

Baron Beach Bungalow

Collection O Gunung Kidul Near Baron Beach Formerly Orchid Hotel

OSANNA BEACH RESORT
Kohteeseen Belik tutustuminen
Belik tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Belik ja sen lähellä kuuluu:
- Pantai Jungwok
- Goa Pindul
- Indrayantin ranta
- Sundakin ranta
- Pantai Sadranan
- Wediombon ranta
- Jomblangin luola
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Belik, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Yogyakarta (JOG-Adisucipton kansainvälinen lentokenttä). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Belik?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Belik, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Lokakuu ja syyskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Belik, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Helmikuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1137 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 22 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 544 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 116 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 32 °C ja 23 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 768 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Belik on 2565 cm.
Belik: Hotellitiedot
Majoitukset | 68 |
|---|---|
Halvin hinta | 3 € |
Korkein hinta | 31 € |
Suositut hotellit | OYO 92287 Hotel Aji Mantoro, OYO Homes 91154 Desa Wisata Wayang Manyaran Wonogiri, OYO Life 92021 Dua Putra Homestay Klayar, Omah Sundak Homestay, Rock Garden Homestay & Resto, Hotel O Gm Guest House, The Royal Joglo, Watukarung Prapto Homestay, Azana Green Resort Pracimantoro, Amini Guest House, OYO Life 3003 Wisma Handayani Syariah, Baron Beach Bungalow, Collection O Gunung Kidul Near Baron Beach Formerly Orchid Hotel, OSANNA BEACH RESORT, Palette 93389 Osanna Beach Resort |


