Hotellit La Ginebrosa

Vertaa 170 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 74 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

La Ginebrosa: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset La Ginebrosa

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa La Ginebrosa
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen La Ginebrosa tutustuminen

La Ginebrosa tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa La Ginebrosa ja sen lähellä kuuluu:

  • Calandan tekojärvi
  • Guadalupe
  • Oliivipuun muistomerkki
  • Calatravosin linna
  • Plaza de Espana (aukio)
  • 72 putouksen lähde
  • Ciudad del Motor de Aragón -moottorirata

Milloin on paras aika vierailla kohteessa La Ginebrosa?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa La Ginebrosa, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa La Ginebrosa, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Syyskuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 16 °C ja öisin 8 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 125 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 12 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 107 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 20 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 109 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 22 °C ja 9 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 151 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa La Ginebrosa on 493 cm.

La Ginebrosa: Hotellitiedot

Majoitukset
170
Halvin hinta
74 €
Korkein hinta
263 €
Suositut hotellit
Parador De Alcañiz, Ciudad De Alcaniz, Hotel Fuente del Miro, Hospedium Hotel la Parada del Compte, Monasterio El Olivar, Aparthotel Meseguer, Torre del Marqués Hotel Spa & Winery - Small Luxury Hotels, Posada Guadalupe, Maalaistalo (täysi vuokra) Finca Josentonio 4 hengelle, Consolacion, Hostal Restaurante Aguilar, Hotel Rural Font del Pas, Hotel Cardenal Ram, Mirador de Alcañiz, La Grancha