Hotellit La Reja

Vertaa 218 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 62 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

La Reja: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset La Reja

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa La Reja
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen La Reja tutustuminen

La Reja tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa La Reja ja sen lähellä kuuluu:

  • Universidad de Morónin yliopisto
  • Hurlingham Club Argentina
  • Austral-yliopisto
  • IAE Business School
  • Las Palmas -ostoskeskus
  • Tortugas Open Mall
  • Campanopolis

Kun järjestät lomaa kohteeseen La Reja, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Buenos Aires (EZE-Ministro Pistarinin kansainvälinen lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa La Reja?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen La Reja, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa La Reja, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja kesäkuu. Helmikuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 261 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 185 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 19 °C ja öisin 7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 188 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 12 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 281 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa La Reja on 916 cm.

La Reja: Hotellitiedot

Majoitukset
218
Halvin hinta
62 €
Korkein hinta
164 €
Suositut hotellit
El Milagro Hospedaje y Cabañas, Marriott Hotel Buenos Aires Ezeiza Airport, Posada de las Aguilas, Howard Johnson by Wyndham Ezeiza Convention Center, Mérit Parque Leloir by Amérian, Ibis Pilar, Sheraton Pilar Hotel and Convention Center, Anas inn, Hilton Pilar, Wyndham Nordelta Tigre Buenos Aires, Ker Urquiza Hotel, Gugasuites, Kos Pilar Hotel, Hotel Boutique Devoto, My Pod Capsule Boutique AirPort