Hotellit Lobera de Onsella

Vertaa 42 halpaa hotellia ja majoitusta

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Lobera de Onsella: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lobera de Onsella

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Lobera de Onsella
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Lobera de Onsella tutustuminen

Lobera de Onsella tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lobera de Onsella ja sen lähellä kuuluu:

  • Javierin linna
  • Leyren luostari
  • Los Mallos de Riglos
  • Los Bañalesin arkeologinen alue
  • Bodegas y Viinitarhat Reino de los Mallos
  • River Guru
  • Sibiranan linnan rauniot

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lobera de Onsella?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Lobera de Onsella, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lobera de Onsella, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Kesäkuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 6 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 403 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 18 °C päivisin ja 1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 481 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 335 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 457 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Lobera de Onsella on 1676 cm.

Lobera de Onsella: Hotellitiedot

Majoitukset
42
Halvin hinta
Korkein hinta
Suositut hotellit
Parador Sos Del Rey Catolico, Hospedería de Sádaba, Hostal las Coronas, Triskel, Roseta-talo 8 hengelle, Hospedería San Juan de la Peña, Xabier, HOUSE SEURAAVA LAS BARDENASIN LUONNONPUOLIIN. 4 km autiomaasta, ovi D., Rusticae Posada de Uncastillo, Hotel Monasterio de Leyre, Hotel El Peirón, Posada Rural Os Tablaus, El Corral de Concilio, Casa Laiglesia, Apartamentos Uncastillo