Hotellit Okna
Vertaa 99 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 77 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Okna: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Okna

Hotel Osvit Aparthotel

Villa Albatros Paradise in the middle of Lauzitzer Gebirge and Golf Resort Malevil

City Hotel Morris

Aparthotel Na Klenici

Hotel Magnolia Roudnice

Hotel Grunt

Hotel Port

Hotel Olympionik

Hotel Kleis

Chateau Hotel Liblice

Vlaštovčí recreation area

Hotel U Rytíře

Hotel Berg

Gemütliches Ferienhaus mit Blick auf die Weinberge. Frühstücksservice möglich!

Residence Morris Mladá Boleslav
Kohteeseen Okna tutustuminen
Okna tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Okna ja sen lähellä kuuluu:
- Houskan linna
- Mácha-järvi
- Aquapark Staré Splavy
- Vltava- ja Elbe-jokien yhtymäkohta
- Hrad Bezděz
- Mělníkin linna
- Mělníkin ossuaario
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Okna?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Okna, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Okna, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 118 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 178 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 207 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 133 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Okna on 636 cm.
Okna: Hotellitiedot
Majoitukset | 99 |
|---|---|
Halvin hinta | 77 € |
Korkein hinta | 118 € |
Suositut hotellit | Hotel Osvit Aparthotel, Villa Albatros Paradise in the middle of Lauzitzer Gebirge and Golf Resort Malevil, City Hotel Morris, Aparthotel Na Klenici, Hotel Magnolia Roudnice, Hotel Grunt, Hotel Port, Hotel Olympionik, Hotel Kleis, Chateau Hotel Liblice, Vlaštovčí recreation area, Hotel U Rytíře, Hotel Berg, Gemütliches Ferienhaus mit Blick auf die Weinberge. Frühstücksservice möglich!, Residence Morris Mladá Boleslav |

