Hotellit Olóriz/Oloritz

Vertaa 290 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 63 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Olóriz/Oloritz: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Olóriz/Oloritz

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Olóriz/Oloritz
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Olóriz/Oloritz tutustuminen

Olóriz/Oloritz tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Olóriz/Oloritz ja sen lähellä kuuluu:

  • La Morea Shopping Center (ostoskeskus)
  • Navarra Arena
  • El Sadarin stadion
  • Navarran yliopisto
  • Yamaguchi Park (puisto)
  • Encierron muistomerkki
  • Navarron palatsi

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Olóriz/Oloritz, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Pamplona (PNA). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Olóriz/Oloritz?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Olóriz/Oloritz, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Olóriz/Oloritz, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 181 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 175 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 91 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 196 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Olóriz/Oloritz on 644 cm.

Olóriz/Oloritz: Hotellitiedot

Majoitukset
290
Halvin hinta
63 €
Korkein hinta
174 €
Suositut hotellit
NH Pamplona Iruña Park, Hotel Andia, Holiday Inn Express Pamplona by IHG, Hotel Tres Reyes Pamplona, Sercotel Hola Tafalla, Canvas Pamplona Plazaola , Limehome Pamplona Hilarión Eslava, Hotel Bed4u Pamplona, Eurostars Pamplona, Pamplona Catedral Hotel, Hotel Leyre, Hotel Avenida, Gran Hotel La Perla, Hotel Albret, Hotel MET Pamplona