Lennot kohteesta Santa Cruz del Comercio

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Santa Cruz del Comercio – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
GRX
Perillä Turussa

Lennot Santa Cruz del Comercio – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Santa Cruz del Comercio – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Santa Cruz del Comercio lähellä

El Amparo

El Amparo

4 out of 5
Camino de Rosa de Los Llanos Santa Cruz del Comercio Granada
Hinta on 184 € per yö ajalle 14.7. viiva 15.7.
184 €
14.7.–15.7.
sisältää verot ja maksut
Lemon Tree Retreat at El Amparo tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
10/10 Poikkeuksellinen! (16 arvostelua)
Great, relaxing stay
"Comfortable beds and a plentiful breakfast, coupled with a beautiful, albeit somewhat remote location. Excellent accomodation, would not hesitate to recommend them!"

Arvosteltu 6.5.2019

Avautuu uuteen ikkunaanEl Amparo
Hotel Mirador

Hotel Mirador

2 out of 5
C. Carril de Santana 1 Canillas de Albaida Málaga
Hinta on 53 € per yö ajalle 14.7. viiva 15.7.
53 €
14.7.–15.7.
sisältää verot ja maksut
Hotel Mirador sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sierras de Tejeda, Almijara y Alhaman luonnonpuisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan (kauden mukaan).
9,6/10 Poikkeuksellinen! (4 arvostelua)
"Muy bien todo, simple pero muy bien y económico"

Arvosteltu 4.7.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Mirador
Area Manzanil

Area Manzanil

3 out of 5
Autovia A-92 . Km 190 Loja Andalusia
Hinta on 45 € per yö ajalle 14.7. viiva 15.7.
45 €
14.7.–15.7.
sisältää verot ja maksut
Area Manzanil tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,4/10 Erittäin hyvä! (5 arvostelua)
"Muy bien alojamiento limpio"

Arvosteltu 22.6.2026

Avautuu uuteen ikkunaanArea Manzanil
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Rural Los Caracoles

Hotel Rural Los Caracoles

3.5 out of 5
CARRETERA FRIGILIANA-TORROX, KM 4,5 Torrox Malaga
Hinta on 113 € per yö ajalle 19.7. viiva 20.7.
113 €
19.7.–20.7.
sisältää verot ja maksut
Hotel Rural Los Caracoles sijaitsee lähellä kohdetta Vanha lähde. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
Avautuu uuteen ikkunaanHotel Rural Los Caracoles
Finca la Bobadilla, Leading Hotels of the World

Finca la Bobadilla, Leading Hotels of the World

5 out of 5
Carretera A - 333, KM 65.5 Loja Granada
Hinta on 429 € per yö ajalle 2.8. viiva 3.8.
429 €
2.8.–3.8.
sisältää verot ja maksut
Finca la Bobadilla, Leading Hotels of the World tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja valet-pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Avautuu uuteen ikkunaanFinca la Bobadilla, Leading Hotels of the World
B bou Hotel La Viñuela & Spa

B bou Hotel La Viñuela & Spa

4 out of 5
Carretera de Velez-Malaga-Alhama s/n Vinuela Malaga
Hinta on 150 € per yö ajalle 15.7. viiva 16.7.
150 €
15.7.–16.7.
sisältää verot ja maksut
B bou Hotel La Viñuela & Spa sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Viñuelan tekojärvi. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja 2 ravintolaa.
Avautuu uuteen ikkunaanB bou Hotel La Viñuela & Spa
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Santa Cruz del Comercio
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.