Lennot kohteesta Casas de Don Antonio

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Casas de Don Antonio – Lentotiedot
Perillä Turussa

Lennot Casas de Don Antonio – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Casas de Don Antonio – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Casas de Don Antonio lähellä

Alora Hotel Mérida

Alora Hotel Mérida

3 out of 5
Paseo de las Artes y los Oficios, 15 Mérida Badajoz
Hinta on 50 € per yö ajalle 26.4. viiva 27.4.
50 €
per yö
26.4.–27.4.
Alora Hotel Mérida sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kansallinen roomalaistaiteen museo. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, aamiainen (lisämaksusta) ja kuivapesulapalvelu.
9,6/10 Exceptional! (46 arvostelua)
nao fiz uso cafe da manha, quarto limpo, hotel novo

Arvosteltu 4.4.2026

Avautuu uuteen ikkunaanAlora Hotel Mérida
Barceló Cáceres V Centenario

Barceló Cáceres V Centenario

4 out of 5
Manuel Pacheco Cáceres Caceres
Hinta on 73 € per yö ajalle 19.4. viiva 20.4.
73 €
per yö
19.4.–20.4.
Barceló Cáceres V Centenario on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Los Castellanos. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja allasbaari.
9,4/10 Exceptional! (518 arvostelua)
Great hotel with the exception of the underground parking - very difficult to maneuver in that garage. Also - the AC is locked on 21.5. Too hot to sleep comfortably.

Arvosteltu 14.4.2026

Avautuu uuteen ikkunaanBarceló Cáceres V Centenario
Hotel ILUNION Mérida Palace

Hotel ILUNION Mérida Palace

5 out of 5
Plaza Espana, 19 Merida Badajoz
Hinta on 90 € per yö ajalle 17.5. viiva 18.5.
90 €
per yö
17.5.–18.5.
Hotel ILUNION Mérida Palace on saanut loistavaa palautetta alueen nähtävyyksistä. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de Espana (aukio). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kuntokeskus. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (997 arvostelua)
Aamiainen oli muuhun tasoon nähden vaatimaton. Aamiais huone pieni ja vähän pöytiä. Hotelli sijainti eriomainen ja hotelli muutenkin hieno !

Arvosteltu 11.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel ILUNION Mérida Palace
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Parador de Mérida

Parador de Mérida

4 out of 5
C/Almendralejo, 56 Merida Badajoz
Hinta on 80 € per yö ajalle 12.5. viiva 13.5.
80 €
per yö
12.5.–13.5.
Parador de Mérida on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Arco de Trajano (riemukaari). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ravintolan.
8,6/10 Excellent! (352 arvostelua)
El hotel es icónico y con muy buena comiday excelente ubicación, nunca nos habíamos hospedado en un parador y lo volveriamos a hacer Solo una observación un señor de la recpeción, no es muy amable y cree saberlo todo, deberían hablar con el para que cambie de actitud

Arvosteltu 12.4.2026

Avautuu uuteen ikkunaanParador de Mérida
Hotel ILUNION Las Lomas

Hotel ILUNION Las Lomas

4 out of 5
Av Reina Sofia, 78 Merida Badajoz
Hinta on 65 € per yö ajalle 21.4. viiva 22.4.
65 €
per yö
21.4.–22.4.
Hotel ILUNION Las Lomas on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Circo Romano (roomalainen sirkus). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,2/10 Very Good! (568 arvostelua)
Eka huoneeseen mentyä toinen vuoteista, kun päiväpeitto vedettiin pois, lakana oli täysin roskainen. Valitimme, ja meille annettiin heti uusi huone. Kuitenkin olimme jo ehtineet purkaa matkatsvaramme ja vaatteeme, joten jouduimme pakkaamaan ne uudelleen ja siirtymään toiseen, ylemmässä kerroksessa ...

Arvosteltu 10.10.2024

Avautuu uuteen ikkunaanHotel ILUNION Las Lomas
NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo

NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo

4 out of 5
Plaza San Juan, 11 Cáceres Caceres
Hinta on 89 € per yö ajalle 3.5. viiva 4.5.
89 €
per yö
3.5.–4.5.
NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja San Juanin kirkko on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
Avautuu uuteen ikkunaanNH Collection Cáceres Palacio de Oquendo
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Casas de Don Antonio
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.