Lennot Joensuu - Riva del Garda

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Reitin Joensuu – Riva del Garda lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
JOE
Kohdelentokentän IATA-koodi
VRN

Riva del Garda lentotiedot

Lähtöpaikka
Joensuu
Lähtölenuitktän IATA-koodi
JOE
Matkustaminen kohteeseen
Riva del Garda
Kohdelenuitktän IATA-koodi
VRN
Palvelevien lentoyhtiöiden määrä
Lentoyhtiöt
Etäisyys
Suoran lennon kesto
Lentohinta

Riva del Garda – vuokra-autotarjoukset

Varatuimmat hotellit Riva del Garda

Du Lac et Du Parc Grand Resort

Du Lac et Du Parc Grand Resort

4 out of 5
Viale Rovereto 44 Riva del Garda TN
Yövy tässä rannalla sijaitsevassa hotellissa kohteessa Riva del Garda. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, ilmaisesta pysäköinnistä ja täyden palvelun kylpylästä. ...
Avautuu uuteen ikkunaanDu Lac et Du Parc Grand Resort
Hotel Sole Relax & Panorama

Hotel Sole Relax & Panorama

4 out of 5
Piazza 3 Novembre 35 Riva del Garda TN
Yövy tässä rannalla sijaitsevassa hotellissa kohteessa Riva del Garda. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja täyden palvelun kylpylästä. ...
8,8/10 Erinomainen! (400 arvostelua)
"Pysäköinti on suhteellisen lähellä. Autolla voi ajaa hotellin eteen ja jättää laukut. Saimme huoneen parvekkeella, jossa on loistava näkymä järvelle ja vuorille. Kaikki on kävelymatkan päässä. Siisti hotelli."

Arvosteltu 2.7.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Sole Relax & Panorama
Hotel Savoy Palace - Tonelli Hotels

Hotel Savoy Palace - Tonelli Hotels

4 out of 5
Via Longa 10 Riva del Garda TN
Yövy tässä hotellissa kohteessa Riva del Garda. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja ilmaisesta pysäköinnistä. Asiakkaamme kehuvat majoituspaikan ...
8,8/10 Erinomainen! (194 arvostelua)
"Ihan mukava pikkukaupunkihotelli. Hyvä sijainti, paitsi ikkunan alla olevaa työmaata. Surkea yksityiskohta olivat kaikissa tarkoituksissa käytettävät huonolaatuiset pahviset kertakäyttömukit. Ei houkutellut käyttämään minibaaria, joka ei tosin ollut suuri tappio"

Arvosteltu 22.4.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Savoy Palace - Tonelli Hotels
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Astoria Resort

Astoria Resort

4 out of 5
Viale Trento, 9 Riva del Garda TN
Yövy tässä kylpylälomalle soveltuvassa hotellissa kohteessa Riva del Garda. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja ilmaisesta pysäköinnistä. ...
Avautuu uuteen ikkunaanAstoria Resort
Grand Hotel Liberty

Grand Hotel Liberty

4 out of 5
Viale Carducci 3/5 Riva del Garda TN
Yövy tässä kylpylälomalle soveltuvassa hotellissa kohteessa Riva del Garda. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja täyden palvelun kylpylästä. ...
9,4/10 Poikkeuksellinen! (282 arvostelua)
"Siisti hotelli. Hyvä sijainti."

Arvosteltu 12.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanGrand Hotel Liberty
Lido Palace - The Leading Hotels of the World

Lido Palace - The Leading Hotels of the World

5 out of 5
Viale Carducci 10 Riva del Garda TN
Yövy tässä ylellisessä hotellissa kohteessa Riva del Garda. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja ilmaisesta pysäköinnistä. Lähellä sijaitsevat ...
9,8/10 Poikkeuksellinen! (268 arvostelua)
Excellent hotel & spa!
"Excellent stay! Superb service & food and perfect location with 5 min walk to the Riva center. Free parking and live music in the restaurant several night a week. Thank You, Marcus! Spa is also worth mentioning: excellent saunas & pools. I have been around the World, and will definetly be back to ..."

Arvosteltu 6.5.2022

Avautuu uuteen ikkunaanLido Palace - The Leading Hotels of the World
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Riva del Garda
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kampanjaehdot

Hinnat ovat alkaen hintoja ja voimassa toistaiseksi. Matkustusajoissa ja saatavuudessa voi olla poikkeuksia. Alkaen hinnat saatavuuden mukaan. Hinnat sisältävät verot, matkustajamaksun sekä online varausmaksun.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.