Lennot kohteesta Baños de Rioja

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Baños de Rioja – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
VIT
Perillä Turussa

Lennot Baños de Rioja – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Baños de Rioja – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Baños de Rioja lähellä

Villas Finca La Emperatriz

Villas Finca La Emperatriz

4 out of 5
Finca La Emperatriz Baños de Rioja La Rioja
Villas Finca La Emperatriz sijaitsee lähellä kohdetta Urbinan viinitarha. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja viinitilan. Tässä 4 tähden huvilassa on 3 huvilaa. Kaikki huvilat tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiöt.
10/10 Exceptional! (3 arvostelua)
It was fantastic place to relax. Beautiful place.

Arvosteltu 10.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanVillas Finca La Emperatriz
Santa María Briones

Santa María Briones

4 out of 5
calle concepción 33 Briones La Rioja
Hinta on 220 € per yö ajalle 28.2. viiva 1.3.
220 €
28.2.–1.3.
sisältää verot ja maksut
Santa María Briones on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Vivanco-viinikulttuurin museo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja 2 ravintolaa.
10/10 Exceptional! (195 arvostelua)
La habitación era muy bonita pero destacaría el baño, precioso y muy limpio. Por otro lado destacaría la amabilidad del personal tanto de recepción como los de sala, el sumiller muy profesional, ha acertado con todos los vinos y los demás camareros igual de majos.

Arvosteltu 7.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanSanta María Briones
Hotel Marqués de Riscal, a Luxury Collection Hotel, Elciego

Hotel Marqués de Riscal, a Luxury Collection Hotel, Elciego

5 out of 5
CalleTorrea, 1 Elciego Alava
Hinta on 570 € per yö ajalle 10.2. viiva 11.2.
570 €
10.2.–11.2.
sisältää verot ja maksut
Hotel Marqués de Riscal, a Luxury Collection Hotel, Elciego on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Bodegas Marques de Riscal (viinintuottaja). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen valet-pysäköinti ja 2 ravintolaa.
9,4/10 Exceptional! (360 arvostelua)
Perfeito

Arvosteltu 1.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Marqués de Riscal, a Luxury Collection Hotel, Elciego
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Convento Miranda

Hotel Convento Miranda

3 out of 5
C. San Francisco 15 Miranda de Ebro Burgos
Hinta on 54 € per yö ajalle 13.2. viiva 14.2.
54 €
13.2.–14.2.
sisältää verot ja maksut
Hotel Convento Miranda sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Miranda de Ebron linna. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja concierge-palvelut.
9,2/10 Wonderful! (40 arvostelua)
Habitación muy amplia y tranquila. Excelente relación calidad precio.

Arvosteltu 20.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Convento Miranda
Silken Villa de Laguardia

Silken Villa de Laguardia

4 out of 5
Paseo San Raimundo, 15 Laguardia Alava
Hinta on 89 € per yö ajalle 10.2. viiva 11.2.
89 €
10.2.–11.2.
sisältää verot ja maksut
Silken Villa de Laguardia on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Centro Temático del Vino Villa Lucía. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja täyden palvelun kylpylä. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,4/10 Very Good! (400 arvostelua)
Olisimme halunneet tilata taksin viinitilavierailullemme, mutta hotellin henkilökunta ei saanut taksinkuljettajaa kiinni...Kylällä yksi ainoa taksi.

Arvosteltu 2.5.2016

Avautuu uuteen ikkunaanSilken Villa de Laguardia
Eurostars Los Agustinos

Eurostars Los Agustinos

4 out of 5
San Agustín, 2. Haro La Rioja
Hinta on 81 € per yö ajalle 5.3. viiva 6.3.
81 €
5.3.–6.3.
sisältää verot ja maksut
Eurostars Los Agustinos on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de la Cruz. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
8,4/10 Very Good! (346 arvostelua)
Habitacion incomoda

Arvosteltu 30.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanEurostars Los Agustinos
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Baños de Rioja
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.