Lennot kohteesta Alfoz de Lloredo

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Alfoz de Lloredo

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 50 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Alfoz de Lloredo – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SDR
Perillä Turussa

Lennot Alfoz de Lloredo – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Alfoz de Lloredo – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Alfoz de Lloredo lähellä

Hotel Sanmar

Hotel Sanmar

3 out of 5
barrio de Luaña 233 Alfoz de Lloredo Cantabria
Hotel Sanmar sijaitsee lähellä kohdetta Playa de Luañan ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
9,6/10 Exceptional! (12 arvostelua)
Se veía el mar desde el balcón, las vistas increíble. El servicio estupendo igualmente

Arvosteltu 15.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Sanmar
Hotel Bahia

Hotel Bahia

4 out of 5
C/ Cádiz, 22 Santander Cantabria
Hinta on 81 € per yö ajalle 30.11. viiva 1.12.
81 €
per yö
30.11.–1.12.
Hotel Bahia on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Peredan puutarha. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
9,2/10 Wonderful! (1 005 arvostelua)
Todo correcto

Arvosteltu 21.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Bahia
Ibis Styles Santander

Ibis Styles Santander

3 out of 5
AVENIDA DE PARAYAS 2A Santander
Hinta on 55 € per yö ajalle 23.11. viiva 24.11.
55 €
per yö
23.11.–24.11.
Ibis Styles Santander on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Margan puisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (389 arvostelua)
Ietwat moeilijk te bereiken

Arvosteltu 16.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanIbis Styles Santander
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Chiqui

Hotel Chiqui

3 out of 5
Avda. Manuel García Lago 9 Santander Cantabria
Hinta on 85 € per yö ajalle 1.12. viiva 2.12.
85 €
per yö
1.12.–2.12.
Hotel Chiqui on saanut loistavaa palautetta rantasijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja allasbaarin.
8,8/10 Excellent! (851 arvostelua)
Tea and coffee needed in rooms to make you feel welcome

Arvosteltu 18.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Chiqui
Hotel Santemar

Hotel Santemar

4 out of 5
C/ Joaquin Costa, 28 Santander Cantabria
Hinta on 77 € per yö ajalle 8.12. viiva 9.12.
77 €
per yö
8.12.–9.12.
Hotel Santemar on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Gran Casino del Sardinero. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
8,6/10 Excellent! (935 arvostelua)
Genial

Arvosteltu 19.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Santemar
Trisileja en Posada la Busta

Trisileja en Posada la Busta

3 out of 5
Calle la Gesa 45 La Busta Cantabria
Hinta on 69 € per yö ajalle 23.11. viiva 24.11.
69 €
per yö
23.11.–24.11.
Trisileja en Posada la Busta sijaitsee lähellä kohdetta Villapresenten labyrintti. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja aamiaisen (lisämaksusta).
Avautuu uuteen ikkunaanTrisileja en Posada la Busta
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Alfoz de Lloredo
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.