Lennot kohteesta Villaluenga de la Vega

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Villaluenga de la Vega – Lentotiedot
Perillä Turussa

Lennot Villaluenga de la Vega – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Villaluenga de la Vega – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Villaluenga de la Vega lähellä

Casa Rural Anti

Casa Rural Anti

3 out of 5
Calle Mayor, 2 Velilla del Rio Carrion Palencia
Casa Rural Anti sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Fontes Tamarici.
10/10 Exceptional! (5 arvostelua)
La casa rural est une tres belle maison de village parfaitement équipée et bien tenue au pied de montagnes proche de toutes les randonnées - je conseille fortement Luis est très accueillant

Arvosteltu 4.5.2025

Avautuu uuteen ikkunaanCasa Rural Anti
Casa Rural La Tila 8 hengelle

Casa Rural La Tila 8 hengelle

Castrejón de la Peña Palencia
Hinta on 178 € per yö ajalle 6.1. viiva 7.1.
178 €
6.1.–7.1.
sisältää verot ja maksut
Tämä mökki tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2.5 kylpyhuonetta.
10/10 Exceptional! (6 arvostelua)
Muy agusto
Hemos estado genial. La comunicación con Mar buenísima y dispuesta a ayudarnos y recomendarnos cosas q hacer. Por poner una pega, quizá habría q renovar los colchones. Por lo demás perfecto

Arvosteltu 28.5.2025

Avautuu uuteen ikkunaanCasa Rural La Tila 8 hengelle
Tremazal Hotel

Tremazal Hotel

2 out of 5
Avenida Asturias, 113 Guardo Palencia
Hinta on 81 € per yö ajalle 31.1. viiva 1.2.
81 €
31.1.–1.2.
sisältää verot ja maksut
Tremazal Hotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Fuentes Carrionasin puisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
9/10 Wonderful! (19 arvostelua)
Very nice quiet hotel on north end of Guardo. Right across street from very nice grocery store. Nice clean room. Small TV but seldom used. We stayed there two nights.

Arvosteltu 25.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanTremazal Hotel
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Preciosa Casa con Barbacoa Chimenea y Piscina

Preciosa Casa con Barbacoa Chimenea y Piscina

Valcuende León
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Fuentes Carrionasin puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
8,4/10 Very Good! (6 arvostelua)
Valcuende
Pueblo bonito y muy tranquilo!!Casa acogedora y muy bien equipada!!

Arvosteltu 21.4.2025

Avautuu uuteen ikkunaanPreciosa Casa con Barbacoa Chimenea y Piscina
Itsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 2 hengelle

Itsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 2 hengelle

Villaluenga de la Vega Palencia
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Parque de Saldaña. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja takan.
8/10 Very Good! (3 arvostelua)
Las camas comodas dentro de lo normal. En el pueblo solo habia un bar- restaurante pero no admiten mascotas y no habia nada mas alrededor. En el alojamiento decían que no admitían mascotas cuando en la web si lo traia. Al final nos dejaron quedarnos con el perrin y se disculparon porque vieron que ...

Arvosteltu 18.8.2025

Avautuu uuteen ikkunaanItsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 2 hengelle
Itsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 6 hengelle

Itsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 6 hengelle

Villaluenga de la Vega Palencia
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Parque de Saldaña. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Estancia agradable
Todo correcto, y los propietarios muy agradables.

Arvosteltu 24.5.2023

Avautuu uuteen ikkunaanItsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 6 hengelle
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Villaluenga de la Vega
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.