Lennot kohteesta Villaluenga de la Vega

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Villaluenga de la Vega – Lentotiedot
Perillä Turussa

Lennot Villaluenga de la Vega – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Villaluenga de la Vega – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Villaluenga de la Vega lähellä

Itsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 6 hengelle

Itsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 6 hengelle

Villaluenga de la Vega Palencia
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Parque de Saldaña. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
9,6/10 Poikkeuksellinen! (5 arvostelua)
Estancia agradable
"Todo correcto, y los propietarios muy agradables."

Arvosteltu 24.5.2023

Avautuu uuteen ikkunaanItsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 6 hengelle
Itsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 2 hengelle

Itsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 2 hengelle

Villaluenga de la Vega Palencia
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Parque de Saldaña. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja takan.
9,4/10 Poikkeuksellinen! (8 arvostelua)
"Einzigartige,ruhige Lage zwischen Sonnenblumen-und Maisfeldern. Wir wurden sehr herzlich von der Vermieterin begrüsst und das Grundstück ist wunderbar! Unser hinterer Teil war umgeben von 2 Bachläufen,es war sehr schön,dort zu sitzen und das rauschen zu genießen. Es ist genau richtig,wenn man absolute ..."

Arvosteltu 18.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanItsepalvelumajoitus Molino de Matazorita 2 hengelle
Hotel Rural El Marqués

Hotel Rural El Marqués

3 out of 5
C/ El Marqués de Valdavia n 1 Saldana
Hinta on 75 € per yö ajalle 17.9. viiva 18.9.
75 €
per yö
17.9.–18.9.
Hotel Rural El Marqués sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de España. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ravintola.
8,8/10 Erinomainen! (24 arvostelua)
"Good breakfast This hotel looks old but is modern The town is something special, restaurant's onpen late from 8pm in winter."

Arvosteltu 10.4.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Rural El Marqués
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
DORMERO Hotel Sahagún

DORMERO Hotel Sahagún

2 out of 5
Calle El Arco 84 Sahagun
Hinta on 44 € per yö ajalle 5.9. viiva 6.9.
44 €
per yö
5.9.–6.9.
DORMERO Hotel Sahagún sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Iglesia de San Lorenzo.
8,2/10 Erittäin hyvä! (19 arvostelua)
"Trevlig personal som hjälpte oss vid sen incheckning."

Arvosteltu 17.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanDORMERO Hotel Sahagún
Country House 'Del Recaudador' with Private Terrace and Private Garden

Country House 'Del Recaudador' with Private Terrace and Private Garden

Quintanilla de Onsoña
Hinta on 327 € per yö ajalle 15.9. viiva 16.9.
327 €
per yö
15.9.–16.9.
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja takan.
Avautuu uuteen ikkunaanCountry House 'Del Recaudador' with Private Terrace and Private Garden
Preciosa Casa con Barbacoa Chimenea y Piscina

Preciosa Casa con Barbacoa Chimenea y Piscina

Valcuende León
Tämä chalet sijaitsee lähellä kohdetta Fuentes Carrionasin puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat.
Avautuu uuteen ikkunaanPreciosa Casa con Barbacoa Chimenea y Piscina
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Villaluenga de la Vega
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.