Loma- ja vuokramökit El Escorial
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
El Escorial: Lomamökit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Lomamökit El Escorial

1h from Madrid wifi, bbc PRIVATE bathroom in BEDROOMS Entre Acebedas rural house

Kaunis talo uima-altaalla., Vanha puusepäntyö perinteisellä arkkitehtuurilla.

El Rincón de Pilar - Maalaistalo

Kaunis itsenäinen talo, jossa on puutarha ja uima-allas Segovian ja Madridin välillä

Stone house in Sierra del Guadarrama Natural Park country decoration

Independent Guesthouse with private terrace. Shared garden & pool.

RURAL HOUSE A RITMO DE BURRO

Flat in Galapagar with Spa and Mountain Views

Villa Costa Madrid with private pool and views of the reservoir, up to 10 people.

Yelmo - la casa de Galapagar Romantic apartment, for 2 persons

Casa Cantera del Berrocal 8 hengelle

Peñalara-la casa de Galapagar, romantic stone lodging with fireplace.

Tranquil Garden Hideaway

Rural house Higueras, with swimming pool and barbecue. (Suitable for pets).
Kohteen El Escorial Lomamökit – vietä loma paikalliseen tyyliin
Jos haluat lomallasi nähdä seudulle tyypillisiä rakennuksia ja tutustua paikalliseen kulttuuriin, tällöin kohteen El Escorial Lomamökit ovat sinulle sopiva vaihtoehto. Mökit edustavat paikallista rakennustyyliä parhaimmillaan, ja ne ovat mukavan viihtyisä majoitusmuoto isoihin hotelleihin verrattuna. Kun majoitut lomallasi mökkiin, pääset tutustumaan paremmin paikalliseen elämään. Voit tuntea ympärilläsi kohteen El Escorial ainutlaatuisen tunnelman.
Kohteen El Escorial Lomamökit – vietä loma mukavissa tunnelmissa
Kun suunnitelmissasi on lomailu kohteessa El Escorial, valitse majapaikaksesi viihtyisä mökki. Pienestä koostaan huolimatta mökit ovat mukavan kotoisia, ja niitä ympäröi usein vehreä piha-alue. Saatavilla on myös isompia mökkejä, jotka soveltuvat perheiden tarpeisiin. Isommissa mökeissä on keittiö ja ruokailutila sekä takalla ja mukavilla sohvilla varustettu olohuone. Kuistilla on mukava istuskella ja seurata maailman menoa.
Kun lomalla majoittuu mökkiin, pääsee nauttimaan omasta rauhasta. Mökkilomailu sopii niin omissa oloissaan viihtyville häämatkalaisille kuin lapsiperheille, jotka kaipaavat ympärilleen tilaa ja vapautta mennä ja tulla.
Kohteen El Escorial Lomamökit – lomaile edullisesti
Kohteen El Escorial Lomamökit tarjoavat mahdollisuuden viettää loma, joka ei kaada budjettiasi. Voit lomailla edulliseen hintaan ja käyttää rahasi järkevämmin. Mökit ovat kooltaan pienempiä kuin monet muut majoitusvaihtoehdot, mikä osaltaan selittää halvemman hinnan. Monissa mökeissä on lisäksi keittiö, jolloin ruokaa voi laittaa itse ja säästää näin kustannuksissa. On myös hienoa päästä kokeilemaan paikallisia raaka-aineita ja maistelemaan lähellä tuotettuja viinejä. Rahaa säästyy kuin huomaamatta, kun ravintolassa käynnit jäävät vähemmälle.
Löydä ebookersilta kohteen El Escorial parhaat Lomamökit
Kohteen El Escorial Lomamökit tarjoavat majoitusta etsivälle runsaasti valinnan varaa. ebookersilta löydät kätevän majoitushaun ja karttatoiminnon, joiden avulla toiveitasi vastaavan mökkimajoituksen etsiminen on helppoa. Kartasta näet myös kätevästi mökkien sijainnin. Anna matkustuspäiväsi, jolloin näet saatavilla olevat vaihtoehdot.
Tiedot: El Escorial, Lomamökit
Majoitukset | 468 |
---|---|
Halvin hinta | |
Korkein hinta | |
Suositut hotellit | 1h from Madrid wifi, bbc PRIVATE bathroom in BEDROOMS Entre Acebedas rural house , Kaunis talo uima-altaalla., Vanha puusepäntyö perinteisellä arkkitehtuurilla., El Rincón de Pilar - Maalaistalo, Kaunis itsenäinen talo, jossa on puutarha ja uima-allas Segovian ja Madridin välillä, Stone house in Sierra del Guadarrama Natural Park country decoration, Independent Guesthouse with private terrace. Shared garden & pool., RURAL HOUSE A RITMO DE BURRO, Flat in Galapagar with Spa and Mountain Views, Villa Costa Madrid with private pool and views of the reservoir, up to 10 people., Yelmo - la casa de Galapagar Romantic apartment, for 2 persons, Casa Cantera del Berrocal 8 hengelle, Peñalara-la casa de Galapagar, romantic stone lodging with fireplace., Tranquil Garden Hideaway, Rural house Higueras, with swimming pool and barbecue. (Suitable for pets). , El Ciprés de Valdeprados |