Hotellit Hetsuka
Vertaa 30 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 28 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Hetsuka: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Hetsuka

Ibusuki Royal Hotel

KOTOBUKI HOTEL

Ibusuki Onsen Hotel Syogetsu

hotel satsukien

HOTEL R9 The Yard Kanoya

Ibusuki Kaijyo Hotel

HOTEL KOBAYASHI

Lilac Hotels and Resort

Ibusuki Shusuien

A whole old minka house in a natural setting with an open-air bath

Hotel Satsukien

Ibusuki Iwasaki Hotel

Ginsyou

Smoking Standard single for VS | Breakfast in / Kanoya Kagoshima

Nonsmoking Ocean view Japanese style room vs / Ibusuki Kagoshima
Kohteeseen Hetsuka tutustuminen
Hetsuka tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Hetsuka ja sen lähellä kuuluu:
- Ogawan putoukset
- Kushiro Sakura Onsen
- Uchinouran avaruuskeskus
- Kanoyan ruusupuutarha
- Uwatokon puisto
- Kamikawan suuri vesiputous
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Hetsuka?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Hetsuka, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Hetsuka, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja joulukuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 16 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 438 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 13 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 1139 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 859 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 24 °C ja 8 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 409 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Hetsuka on 2845 cm.
Hetsuka: Hotellitiedot
Majoitukset | 30 |
---|---|
Halvin hinta | 28 € |
Korkein hinta | 332 € |
Suositut hotellit | Ibusuki Royal Hotel, KOTOBUKI HOTEL, Ibusuki Onsen Hotel Syogetsu, hotel satsukien, HOTEL R9 The Yard Kanoya, Ibusuki Kaijyo Hotel, HOTEL KOBAYASHI, Lilac Hotels and Resort, Ibusuki Shusuien, A whole old minka house in a natural setting with an open-air bath, Hotel Satsukien, Ibusuki Iwasaki Hotel, Ginsyou, Smoking Standard single for VS | Breakfast in / Kanoya Kagoshima, Nonsmoking Ocean view Japanese style room vs / Ibusuki Kagoshima |