Hotellit Karlová
Vertaa 70 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 50 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Karlová: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Karlová

Hotel Château Gbelany

Hotel Turiec

Hotel Arcade

Hotel Dixon

Fatrapark 2 Apartments

Penzión Talisman

Penzión Meridiana Bojnice

Hotel Diana

Wellness Penzión Rosnička

Penzión Al Corso

Chalets Hrabovo

Rezort Gothal Chalupy

Hotel Boboty

Galileo
Kohteeseen Karlová tutustuminen
Karlová tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Karlová ja sen lähellä kuuluu:
- Narodny Cintorin (hautausmaa)
- Harmaneckán luola
- Aphrodite Palacen kylpylä
- Donovaly Snow Park (lumipuisto)
- Skalka Arenan tuolihissi
- Blatnican kartano
- Snowlandin teemapuisto
Kun järjestät lomaa kohteeseen Karlová, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Zilina (ILZ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Karlová?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Karlová, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Karlová, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 167 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 284 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 316 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 12 °C ja -4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 213 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Karlová on 979 cm.
Karlová: Hotellitiedot
Majoitukset | 70 |
|---|---|
Halvin hinta | 50 € |
Korkein hinta | 133 € |
Suositut hotellit | Hotel Château Gbelany, Hotel Turiec, Hotel Arcade, Hotel Dixon, Fatrapark 2 Apartments, Penzión Talisman, Penzión Meridiana Bojnice, Hotel Diana, Wellness Penzión Rosnička, Penzión Al Corso, Chalets Hrabovo, Rezort Gothal Chalupy, Hotel Boboty, Galileo, Royal Palace |
Viimeksi varatut hotellit Karlováebookersn tarkistamat arvostelut

Hotel Turiec



