Hotellit Laskár
Vertaa 80 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 88 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Laskár: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Laskár

Hotel Château Gbelany

Urpin City Residence

Hotel Arcade

Hotel Turiec

Fatrapark 2 Apartments

Galileo

Hotel Dixon

Rezort Gothal Chalupy

Rezort Gothal Apartmány a Penzióny

Villa Gardenia

Hotel Boboty

Hotel Diana

Šport Hotel Donovaly

Wellness Penzión Rosnička

Chalets Hrabovo
Kohteeseen Laskár tutustuminen
Laskár tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Laskár ja sen lähellä kuuluu:
- Snowlandin teemapuisto
- Harmaneckán luola
- Aphrodite Palacen kylpylä
- Skalka Arenan tuolihissi
- Donovaly Snow Park (lumipuisto)
- Martin Skanzen (ulkoilmamuseo)
- Slovakialaisen kylän museo
Kun järjestät lomaa kohteeseen Laskár, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Zilina (ILZ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Laskár?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Laskár, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Laskár, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 167 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 284 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 316 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 12 °C ja -4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 213 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Laskár on 979 cm.
Laskár: Hotellitiedot
Majoitukset | 80 |
|---|---|
Halvin hinta | 88 € |
Korkein hinta | 128 € |
Suositut hotellit | Hotel Château Gbelany, Urpin City Residence, Hotel Arcade, Hotel Turiec, Fatrapark 2 Apartments, Galileo, Hotel Dixon, Rezort Gothal Chalupy, Rezort Gothal Apartmány a Penzióny, Villa Gardenia, Hotel Boboty, Hotel Diana, Šport Hotel Donovaly, Wellness Penzión Rosnička, Chalets Hrabovo |
Viimeksi varatut hotellit Laskárebookersn tarkistamat arvostelut


