Hotellit Łęgnowo
Vertaa 153 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 46 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Łęgnowo: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Łęgnowo

Rezydencja Sowa Bydgoszcz

City Hotel

Qubus Hotel Bydgoszcz

Hotel Saline

Hotel Campanile Bydgoszcz

Park Hotel Bydgoszcz

Focus Hotel Premium Pod Orlem

Mercure Bydgoszcz Sepia

Hotel Bohema

Hotel Silver

Focus Hotel Premium Bydgoszcz

Apartamenty Sowa Bydgoszcz

Przystań Bydgoszcz

Q18 ApartHotel

Hotel Maraton
Kohteeseen Łęgnowo tutustuminen
Łęgnowo tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Łęgnowo ja sen lähellä kuuluu:
- Zawisza Stadium
- Bydgoszczin basilika
- Jousiampujatar
- Myslecinek
- 85-galleria
- Vanha markkina-aukio
- 18. meridiaanin patsas
Kun järjestät lomaa kohteeseen Łęgnowo, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Bydgoszcz (BZG-Ignacy Jan Paderewski). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Łęgnowo?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Łęgnowo, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Łęgnowo, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja huhtikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 115 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 177 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 218 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 128 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Łęgnowo on 638 cm.
Łęgnowo: Hotellitiedot
Majoitukset | 153 |
|---|---|
Halvin hinta | 46 € |
Korkein hinta | 151 € |
Suositut hotellit | Rezydencja Sowa Bydgoszcz, City Hotel, Qubus Hotel Bydgoszcz, Hotel Saline, Hotel Campanile Bydgoszcz, Park Hotel Bydgoszcz, Focus Hotel Premium Pod Orlem, Mercure Bydgoszcz Sepia, Hotel Bohema, Hotel Silver, Focus Hotel Premium Bydgoszcz, Apartamenty Sowa Bydgoszcz, Przystań Bydgoszcz, Q18 ApartHotel, Hotel Maraton |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Art Hotel Paris Est
- Karavaanialueet Baltic
- Mökit Kannonkoski
- Hotellit Oia
- Hotellit Tarragona
- Kaikki majoitustyypit
- Kiiruna kohteen Lemmikkiystävälliset hotellit
- Hotellit Seinäjoki
- Kilpisjarvi kohteen Lemmikkiystävälliset hotellit
- Naantali kohteen Hotellit maksuton pysäköinti
- Lomamökit Kurikka
- Hotellit La Gomera
- Teneriffa kohteen All Inclusive hotellit
- Tulle – 3 tähden hotellit
- Hotellit Faron piiri
- Hotellit Riccione
- Lissabonin alue kohteen Perhehotellit

