Hotellit Prietrž
Vertaa 35 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 80 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Prietrž: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Prietrž

Hotel Magnólia

Ensana Thermia Palace

GRAND HOTEL RESIDENCE

Hotel Štefánik

Hotel Park

Ensana Esplanade

AIR Hotel

Grand Hotel Senica

Ensana Splendid

Ensana Pro Patria

Zuckmann Villa

Hotel Strážnice

Ensana Spa Smrdaky

Romantic cabin in the forests of Small Carpathian mountains

Smolenický zámok
Kohteeseen Prietrž tutustuminen
Prietrž tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Prietrž ja sen lähellä kuuluu:
- Myjavan evankelinen kirkko
- Smolenicen linna
- Čachticen linna
- Slovakian kansallisten neuvostojen museo
- Opetuspolku Hradisko na Molpíri
- Ovocinár Hrehor
- Milan Rastislava Štefánika -aukio
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Prietrž?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Prietrž, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Hein äkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Prietrž, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Toukokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja huhtikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 126 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 25 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 200 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 232 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 159 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Prietrž on 717 cm.
Prietrž: Hotellitiedot
Majoitukset | 35 |
|---|---|
Halvin hinta | 80 € |
Korkein hinta | 289 € |
Suositut hotellit | Hotel Magnólia, Ensana Thermia Palace, GRAND HOTEL RESIDENCE, Hotel Štefánik, Hotel Park, Ensana Esplanade, AIR Hotel, Grand Hotel Senica, Ensana Splendid, Ensana Pro Patria, Zuckmann Villa, Hotel Strážnice, Ensana Spa Smrdaky, Romantic cabin in the forests of Small Carpathian mountains, Smolenický zámok |

