Hotellit Selfkant
Vertaa 2 139 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 67 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Selfkant: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Selfkant

Amrâth Grand Hotel de l'Empereur

Crowne Plaza Maastricht by IHG

The Social Hub Maastricht

Theaterhotel De Oranjerie

Leonardo Hotel Aachen

Novotel Aachen City

easyHotel Maastricht City Centre

Leonardo Boutique Hotel Maastricht City Center

INNSiDE by Meliá Aachen

Mercure Hotel Aachen am Dom

Garner Hotel Maastricht by IHG

Bilderberg Kasteel Vaalsbroek

Parkhotel Quellenhof Aachen

Boutique Hotel Grote Gracht

NH Maastricht
Kohteen Selfkant hotellit
Harkitsetko retkeä kohteeseen Selfkant? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka on nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 5 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Selfkant löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.
Kohteeseen Selfkant tutustuminen
Selfkant tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Selfkant ja sen lähellä kuuluu:
- Marktplatz
- Hoensbroekin linna
- Maaseikin ostoskeskus
- Laprello-järvi
- Maasmechelen Village Outlet (ostoskeskus)
- Mondo Verde
- Elaisa Energetic Wellness
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Selfkant, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Maastricht (MST-Maastricht - Aachen). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Selfkant?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Selfkant, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Selfkant, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 11 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 171 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 170 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 214 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 212 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Selfkant on 768 cm.
Selfkant: Hotellitiedot
Majoitukset | 2 139 |
|---|---|
Halvin hinta | 67 € |
Korkein hinta | 158 € |
Suositut hotellit | Amrâth Grand Hotel de l'Empereur, Crowne Plaza Maastricht by IHG, The Social Hub Maastricht, Theaterhotel De Oranjerie, Leonardo Hotel Aachen, Novotel Aachen City, easyHotel Maastricht City Centre, Leonardo Boutique Hotel Maastricht City Center, INNSiDE by Meliá Aachen, Mercure Hotel Aachen am Dom, Garner Hotel Maastricht by IHG, Bilderberg Kasteel Vaalsbroek, Parkhotel Quellenhof Aachen, Boutique Hotel Grote Gracht, NH Maastricht |
Viimeksi varatut hotellit Selfkantebookersn tarkistamat arvostelut

Novotel Aachen City
"Siisti hotelli, ystävällinen henkilökunta, hyvä sänky, poikkeuksellisen hyvä aamiainen"
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Lisää majoitusvaihtoehtoja
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Lennot kohteeseen Siegen
- Lennot kohteeseen Hamm
- Lennot kohteeseen Gelsenkirchen
- Lennot kohteeseen Bad Salzuflen
- Lennot kohteeseen Düren
- Lennot kohteeseen Mönchengladbach
- Lennot kohteeseen Aachen
- Lennot kohteeseen Oberhausen
- Lennot kohteeseen Krefeld
- Lennot kohteeseen Essen
- Lennot kohteeseen Duisburg
- Lennot kohteeseen Bochum
- Lennot kohteeseen Detmold
