Hotellit Sinanaj
Vertaa 281 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 28 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Sinanaj: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Sinanaj

Rogner Hotel Tirana

Tirana Marriott

Golden Flower Hotel

Mak Albania Hotel

Grand Hotel & Spa Tirana

Chateau Linza Resort

Hotel Baron

Hotel Pandora Residence

Hotel Relax City Center

New W Hotel

La Suite Boutique Hotel

Xheko Imperial Hotel

Hotel Tier Center

The Crown Boutique Hotel & SPA

Hotel Town House
Kohteeseen Sinanaj tutustuminen
Sinanaj tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Sinanaj ja sen lähellä kuuluu:
- Caves of Pellumbas (luolasto)
- Datji (vuori)
- Fushë Studën
- Kivinen portti
- Fushë Studësin järvi
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Sinanaj, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Tirana (TIA-Nënë Terezan kansainvälinen lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Sinanaj?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Sinanaj, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Sinanaj, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 14 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 371 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 293 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 143 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 21 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 376 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Sinanaj on 1183 cm.
Sinanaj: Hotellitiedot
Majoitukset | 281 |
|---|---|
Halvin hinta | 28 € |
Korkein hinta | 207 € |
Suositut hotellit | Rogner Hotel Tirana, Tirana Marriott, Golden Flower Hotel, Mak Albania Hotel, Grand Hotel & Spa Tirana, Chateau Linza Resort, Hotel Baron, Hotel Pandora Residence, Hotel Relax City Center, New W Hotel, La Suite Boutique Hotel, Xheko Imperial Hotel, Hotel Tier Center, The Crown Boutique Hotel & SPA, Hotel Town House |
Viimeksi varatut hotellit Sinanajebookersn tarkistamat arvostelut

Chateau Linza Resort
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Lomamökit Närpiö
- Scandic Sjöfartshotellet
- Sharm El Sheikh – All Inclusive hotellit
- Maatilamajoitukset Ähtäri
- Puerto Rico Majoitus
- Yksityiset loma-asunnot Kauhajoki
- Indira Gandhin kansainvälinen lentoasema – lähellä sijaitsevat hotellit
- Kauhava – lähellä sijaitsevat hotellit
- Karavaanialueet Saukkovaara
- Pohjois-Madeira Majoitus
- Seinäjoki – Hotellit joissa baari
- Tampere-Pirkkala – lähellä sijaitsevat hotellit
- Motelli Rovaniemi
- Lomamökit Haapalahti
