Hotellit Stupné
Vertaa 57 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 55 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Stupné: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Stupné

Hotel Dubna Skala

Holiday Inn Zilina by IHG

Hotel Château Gbelany

Cozy and sought-after chalet with many amenities

Galileo

Hotel & Restaurant Gino Park Palace

Hotel Podhradie

Slovan

Penzión Talisman

Penzión Daniela

Wellness Hotel Ondrášův Dvůr

Vila Viktória

Wellness Hotel Diplomat

Hotel for business & travelers, hiking & cycling. Pet-friendly! Couple friendly!

Penzion Staré časy
Kohteeseen Stupné tutustuminen
Stupné tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Stupné ja sen lähellä kuuluu:
- Považský hradin linnanrauniot
- Bytčan linna
- Súlovin kalliot
- Aphrodite Palacen kylpylä
- Budatinin linna
- Marianske Namestie (aukio)
- Manínskan rotko
Kun järjestät lomaa kohteeseen Stupné, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Zilina (ILZ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Stupné?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Stupné, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Stupné, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja huhtikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäär ään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -5 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 142 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 239 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 285 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 184 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Stupné on 850 cm.
Stupné: Hotellitiedot
| Majoitukset | 57 | 
|---|---|
| Halvin hinta | 55 € | 
| Korkein hinta | 200 € | 
| Suositut hotellit | Hotel Dubna Skala, Holiday Inn Zilina by IHG, Hotel Château Gbelany, Cozy and sought-after chalet with many amenities, Galileo, Hotel & Restaurant Gino Park Palace, Hotel Podhradie, Slovan, Penzión Talisman, Penzión Daniela, Wellness Hotel Ondrášův Dvůr, Vila Viktória, Wellness Hotel Diplomat, Hotel for business & travelers, hiking & cycling. Pet-friendly! Couple friendly!, Penzion Staré časy | 
Viimeksi varatut hotellit Stupnéebookersn tarkistamat arvostelut


