Hotellit Villa
Vertaa 1 233 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 53 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Villa: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Villa

Gran Hotel Pelayo

Hotel El Sella

Parador De Cangas De Onis

Parador de Fuente Dé

Santuario Kunturi

Hotel Mestas

Silken Don Pepe y Silken Don Pepe Ria

Hotel Mirador del Sella

Hotel Silken La Hacienda de Don Juan

Kaype - Quintamar

Hotel Rural La Ruta de Cabrales

Hotel Balneario La Hermida

Silken Gran Hotel del Sella

Hotel La Palma de Llanes by gaiarooms

Hotel Bufón de Arenillas
Kohteeseen Villa tutustuminen
Maaseutumainen Villa on tunnettu rannoistaan. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Villa ja sen lähellä kuuluu:
- Gulpiyurin uimaranta
- Poon ranta
- Cuevas del Marin ranta
- Sablonin uimaranta
- Toron uimaranta
- Bufones de Prían näköalapaikka
- Caresin rotko
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Villa?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Villa, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Villa, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 422 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 330 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 199 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja 5 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 429 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Villa on 1380 cm.
Villa: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 233 |
|---|---|
Halvin hinta | 53 € |
Korkein hinta | 288 € |
Suositut hotellit | Gran Hotel Pelayo, Hotel El Sella, Parador De Cangas De Onis, Parador de Fuente Dé, Santuario Kunturi, Hotel Mestas, Silken Don Pepe y Silken Don Pepe Ria , Hotel Mirador del Sella, Hotel Silken La Hacienda de Don Juan, Kaype - Quintamar, Hotel Rural La Ruta de Cabrales, Hotel Balneario La Hermida, Silken Gran Hotel del Sella, Hotel La Palma de Llanes by gaiarooms, Hotel Bufón de Arenillas |
