Hotellit Vitis
Vertaa 88 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 108 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Vitis: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Vitis

Tiny House in Kleinschoenau in the Waldviertel

Hotel & Restaurant Stern

Hotel Restaurant Liebnitzmühle

I M INN Zwettl - Hotel zum Brauhaus

Rest and relaxation in your own farmhouse

Stadthotel Waidhofen an der Thaya

Schloss Drosendorf

WALD-LAND-HOF Schloss Rosenau

Gasthof Schindler

Bio-Bauernhof Hipp-Bruckner

Stadthotel Raabs an der Thaya

Hotel Pivoňka

Amenity Resort Ceska Kanada

Apartment at the Alpakahof
Kohteeseen Vitis tutustuminen
Vitis tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Vitis ja sen lähellä kuuluu:
- UnterWasserReich
- Glas und Stein Museum
- Stift Zwettl (kulttuurikeskus)
- Schloss Greillenstein (linna)
- Ruttopylväs
- Gmundin kaupunginmuseo
- Schloss Weitra (linna)
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Vitis?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Vitis, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Vitis, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 110 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 300 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 315 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 133 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Vitis on 858 cm.
Vitis: Hotellitiedot
Majoitukset | 88 |
|---|---|
Halvin hinta | 108 € |
Korkein hinta | 231 € |
Suositut hotellit | Tiny House in Kleinschoenau in the Waldviertel, Hotel & Restaurant Stern, Hotel Restaurant Liebnitzmühle, I M INN Zwettl - Hotel zum Brauhaus, Rest and relaxation in your own farmhouse, Stadthotel Waidhofen an der Thaya, Schloss Drosendorf, WALD-LAND-HOF Schloss Rosenau, Gasthof Schindler, Bio-Bauernhof Hipp-Bruckner, Stadthotel Raabs an der Thaya, Hotel Pivoňka, Amenity Resort Ceska Kanada, Apartment at the Alpakahof, Vita Ristorante Gasthof |


