Loma- ja vuokramökit Aldeanueva de la Vera alkaen 622 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Aldeanueva de la Vera: Lomamökit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Lomamökit Aldeanueva de la Vera

Talo nobiliar S. XVI rauhallisessa vuoristokylässä.

El Manantial del Fresno - 4 hengen talo (jossa on takka)

Rural house in the heart of De la Vera in Yuste, Imperial retreat

Casa Rural la Dehesa 6 hengelle

Itsepalveluperiaatteella El Secadero 8 hengelle

Maalaistalo (täysi vuokra) 2 hengelle

Manantial del fresno - House-sviitti, jossa on Salon Grande 4: lle

La Tasca ~ Rustic mini duplex Valle del Ambrozin sydämessä

Casa Rural Abuela Maria

Casa Rural La Bodega 10 hengelle

Casas Acebuche Cacereña 6 hengelle

Maalaistalo Refugio La Covatilla I 8-11 neliöt

El Manantial del Fresno - 52 henkilöä (koko kompleksi) (ihanteellinen tapahtumiin)

Casas Rurales Calleja
Kohteen Aldeanueva de la Vera Lomamökit – vietä loma paikalliseen tyyliin
Jos haluat lomallasi nähdä seudulle tyypillisiä rakennuksia ja tutustua paikalliseen kulttuuriin, tällöin kohteen Aldeanueva de la Vera Lomamökit ovat sinulle sopiva vaihtoehto. Mökit edustavat paikallista rakennustyyliä parhaimmillaan, ja ne ovat mukavan viihtyisä majoitusmuoto isoihin hotelleihin verrattuna. Kun majoitut lomallasi mökkiin, pääset tutustumaan paremmin paikalliseen elämään. Voit tuntea ympärilläsi kohteen Aldeanueva de la Vera ainutlaatuisen tunnelman.
Kohteen Aldeanueva de la Vera Lomamökit – vietä loma mukavissa tunnelmissa
Kun suunnitelmissasi on lomailu kohteessa Aldeanueva de la Vera, valitse majapaikaksesi viihtyisä mökki. Pienestä koostaan huolimatta mökit ovat mukavan kotoisia, ja niitä ympäröi usein vehreä piha-alue. Saatavilla on myös isompia mökkejä, jotka soveltuvat perheiden tarpeisiin. Isommissa mökeissä on keittiö ja ruokailutila sekä takalla ja mukavilla sohvilla varustettu olohuone. Kuistilla on mukava istuskella ja seurata maailman menoa.
Kun lomalla majoittuu mökkiin, pääsee nauttimaan omasta rauhasta. Mökkilomailu sopii niin omissa oloissaan viihtyville häämatkalaisille kuin lapsiperheille, jotka kaipaavat ympärilleen tilaa ja vapautta mennä ja tulla.
Kohteen Aldeanueva de la Vera Lomamökit – lomaile edullisesti
Kohteen Aldeanueva de la Vera Lomamökit tarjoavat mahdollisuuden viettää loma, joka ei kaada budjettiasi. Voit lomailla edulliseen hintaan ja käyttää rahasi järkevämmin. Mökit ovat kooltaan pienempiä kuin monet muut majoitusvaihtoehdot, mikä osaltaan selittää halvemman hinnan. Monissa mökeissä on lisäksi keittiö, jolloin ruokaa voi laittaa itse ja säästää näin kustannuksissa. On myös hienoa päästä kokeilemaan paikallisia raaka-aineita ja maistelemaan lähellä tuotettuja viinejä. Rahaa säästyy kuin huomaamatta, kun ravintolassa käynnit jäävät vähemmälle.
Löydä ebookersilta kohteen Aldeanueva de la Vera parhaat Lomamökit
Kohteen Aldeanueva de la Vera Lomamökit tarjoavat majoitusta etsivälle runsaasti valinnan varaa. ebookersilta löydät kätevän majoitushaun ja karttatoiminnon, joiden avulla toiveitasi vastaavan mökkimajoituksen etsiminen on helppoa. Kartasta näet myös kätevästi mökkien sijainnin. Anna matkustuspäiväsi, jolloin näet saatavilla olevat vaihtoehdot.
Tiedot: Aldeanueva de la Vera, Lomamökit
Majoitukset | 316 |
|---|---|
Halvin hinta | 622 € |
Korkein hinta | 622 € |
Suositut hotellit | Talo nobiliar S. XVI rauhallisessa vuoristokylässä., El Manantial del Fresno - 4 hengen talo (jossa on takka), Rural house in the heart of De la Vera in Yuste, Imperial retreat, Casa Rural la Dehesa 6 hengelle, Itsepalveluperiaatteella El Secadero 8 hengelle, Maalaistalo (täysi vuokra) 2 hengelle, Manantial del fresno - House-sviitti, jossa on Salon Grande 4: lle, La Tasca ~ Rustic mini duplex Valle del Ambrozin sydämessä, Casa Rural Abuela Maria, Casa Rural La Bodega 10 hengelle, Casas Acebuche Cacereña 6 hengelle, Maalaistalo Refugio La Covatilla I 8-11 neliöt , El Manantial del Fresno - 52 henkilöä (koko kompleksi) (ihanteellinen tapahtumiin), Casas Rurales Calleja, Rural House** in the heart of Valle del Jerte, next to the river. |

