Hotellit Aventoft
Vertaa 15 167 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 39 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Aventoft: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Aventoft

PLAZA Premium Sylt

Hotel Kommandørgården

Mimosa Suites

TUI BLUE Sylt

Bredebro camping

Motel Apartments Tønder

Hotel Landhafen

Hotel Tønderhus

Enjoy Resorts Rømø

A-ROSA Sylt

TOP Apartments Roth am Strande

Tønder Byferie

Bredebro Kro

Wyn. Strandhotel Sylt

Strandhotel Sylt
Kohteen Aventoft hotellit
Harkitsetko lomaa kohteeseen Aventoft? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka sijaitsee lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hotellihakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 18 hotellista ja muusta majoituspaikasta kohteessa Aventoft löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.
Kohteeseen Aventoft tutustuminen
Aventoft tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Aventoft ja sen lähellä kuuluu:
- Vattimeren kansallispuisto
- Tøndermarsken
- Nolde Museumin museo
- Mogeltonderin kirkko
- Schackenborgin linna
- Tonderin museo
- Drohses Hus
Kun järjestät lomaa kohteeseen Aventoft, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Sylt (GWT). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Aventoft?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Aventoft, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Aventoft, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Elokuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 170 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 18 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 170 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 244 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskim ääräinen sademäärä on 235 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Aventoft on 820 cm.
Aventoft: Hotellitiedot
Majoitukset | 15 167 |
|---|---|
Halvin hinta | 39 € |
Korkein hinta | 415 € |
Suositut hotellit | PLAZA Premium Sylt, Hotel Kommandørgården, Mimosa Suites, TUI BLUE Sylt, Bredebro camping, Motel Apartments Tønder, Hotel Landhafen, Hotel Tønderhus, Enjoy Resorts Rømø, A-ROSA Sylt, TOP Apartments Roth am Strande, Tønder Byferie, Bredebro Kro, Wyn. Strandhotel Sylt, Strandhotel Sylt |
