Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Varbergs Kusthotell

Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Falkenberg Strandbad

Hotell Havanna

Ocean Hotel

Hotell Gästis

Stopover Falkenberg

Hotell Vesterhavet

Home Hotel Fregatten

Hotel Hamngatan 27

Apelviken Lägenhetshotell

Grand Hotel Falkenberg

Nya Pallas Hotel

Alkoven Logi

Gits Gård
Kohteeseen Långås tutustuminen
Långås tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Långås ja sen lähellä kuuluu:
- Gekås
- Olofsbon ranta
- Vallarnan ulkoilmateatteri
- Skrean uimaranta
- Akullan pyökkimetsät
- Varbergin linnoitus
- Vinbergs Golfklubb
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Långås, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Halmstad (HAD). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Långås?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Långås, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Långås, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 5 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 193 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 200 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 347 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 12 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 260 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Långås on 1000 cm.
Långås: Hotellitiedot
Majoitukset | 301 |
|---|---|
Halvin hinta | 73 € |
Korkein hinta | 232 € |
Suositut hotellit | Varbergs Kusthotell, Varbergs Stadshotell & Asia Spa, Falkenberg Strandbad, Hotell Havanna, Ocean Hotel, Hotell Gästis, Stopover Falkenberg, Hotell Vesterhavet, Home Hotel Fregatten, Hotel Hamngatan 27, Apelviken Lägenhetshotell, Grand Hotel Falkenberg, Nya Pallas Hotel, Alkoven Logi, Gits Gård |
ebookersn tarkistamat arvostelut

Hotell Havanna
"Mukavat, kodikkaat huoneet, mutta kylpyhuone hyvin pieni. Parvekkeesta suuri plussa. "


