Hotellit Sage

Vertaa 406 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 70 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Sage: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Sage

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Sage
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Sage tutustuminen

Sage tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Sage ja sen lähellä kuuluu:

  • Wildeshauser Geest (luonnonpuisto)
  • Cloppenburgin museokylä
  • Thülsfelder Talsperren järvi
  • Bösel Dorfpark
  • Tier- und Freizeitpark Thülen eläintarha
  • Oldenburgin linna
  • Oldenburgisches Staatstheater

Kun järjestät lomaa kohteeseen Sage, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Bremen (BRE). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Sage?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Sage, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Sage, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja syyskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 182 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 191 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 225 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 209 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Sage on 808 cm.

Sage: Hotellitiedot

Majoitukset
406
Halvin hinta
70 €
Korkein hinta
162 €
Suositut hotellit
Heidegrund, B&B Hotel Oldenburg, Aspire Oldenburg, Trademark Collection by Wyndham, Ibis Styles Vechta, Hotel Gut Altona, Stadthotel Lohne, Best Western Hotel Heide, Lomatalo Thülsfelder-patoon, Aspire AcarA Oldenburg, Trademark Collection by Wyndham, NordWest-Hotel Bad Zwischenahn, Hotel Wardenburger Hof, Trend Hotel Oldenburg, Cozy cottage on idyllic wooded property near Oldenburg - dogs welcome, Hotel Am Kaponier GmbH, Hermes Hotel