Lennot kohteesta Kajiadon piirikunta

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Kajiadon piirikunta

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 145 € ja yhdensuuntaisille lennoille 71 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Kajiadon piirikunta – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
NBO

Viihtyisimmät hotellit kohteen Kajiadon piirikunta lähellä

JW Marriott Hotel Nairobi

JW Marriott Hotel Nairobi

4.5 out of 5
Chiromo Lane, Westlands Nairobi
Hinta on 248 € per yö ajalle 26.12. viiva 27.12.
248 €
per yö
26.12.–27.12.
JW Marriott Hotel Nairobi sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja kävelymatkan päässä kohteesta Nairobin kansallismuseo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen valet-pysäköinnin ja 4 ravintolaa.
9,6/10 Exceptional! (86 arvostelua)
Superb stay!

Arvosteltu 27.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanJW Marriott Hotel Nairobi
Crowne Plaza Nairobi Airport by IHG

Crowne Plaza Nairobi Airport by IHG

5 out of 5
First Freight Lane Nairobi
Hinta on 143 € per yö ajalle 10.12. viiva 11.12.
143 €
per yö
10.12.–11.12.
Crowne Plaza Nairobi Airport by IHG on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan lähellä lentokenttää. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta Gateway Mallin ostoskeskus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmaiset lentokenttäkuljetukset.
9,2/10 Wonderful! (1 006 arvostelua)
Lovely stay
Excellent stay with such a nice honeymoon surprise organised by the staff.

Arvosteltu 22.5.2022

Avautuu uuteen ikkunaanCrowne Plaza Nairobi Airport by IHG
Gem Forest Hotel Nairobi - MGallery Collection

Gem Forest Hotel Nairobi - MGallery Collection

5 out of 5
Limuru Road Nairobi
Hinta on 150 € per yö ajalle 13.12. viiva 14.12.
150 €
per yö
13.12.–14.12.
Gem Forest Hotel Nairobi - MGallery Collection sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kylämarkkinat. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen valet-pysäköinti ja 3 ravintolaa.
9,2/10 Wonderful! (31 arvostelua)
Great room, very friendly staff

Arvosteltu 21.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanGem Forest Hotel Nairobi - MGallery Collection
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Argyle Grand Hotel Nairobi Airport

Argyle Grand Hotel Nairobi Airport

5 out of 5
Mombasa Road Nairobi Nairobi County
Hinta on 109 € per yö ajalle 1.1. viiva 2.1.
109 €
per yö
1.1.–2.1.
Argyle Grand Hotel Nairobi Airport on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Gateway Mallin ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset lentokenttäkuljetukset.
9/10 Wonderful! (608 arvostelua)
Poor service and misleading room descriptions
Booked a room with balcony/terrace but hotel claims they dont have any rooms with balconies or terraces.

Arvosteltu 1.2.2025

Avautuu uuteen ikkunaanArgyle Grand Hotel Nairobi Airport
The Sarova Stanley

The Sarova Stanley

5 out of 5
Corner of Kenyatta Ave. and Kimathi St. Nairobi
The Sarova Stanley on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Tom Mboya Statue on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen valet-pysäköinnin ja 3 ravintolaa.
9/10 Wonderful! (776 arvostelua)
Saimme aikaisen sisäänkirjautumisen pitkän lennon jälkeen. Se oli mahtavaa.

Arvosteltu 20.2.2025

Avautuu uuteen ikkunaanThe Sarova Stanley
Best Western Plus Meridian Hotel

Best Western Plus Meridian Hotel

3.5 out of 5
6 Murang'a Road, Off Moi Avenue Nairobi
Hinta on 66 € per yö ajalle 10.12. viiva 11.12.
66 €
per yö
10.12.–11.12.
Best Western Plus Meridian Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tom Mboya Statue. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ravintolaa.
8,8/10 Excellent! (1 010 arvostelua)
Hyvä hotelli rauhallisella alueella
Yövyimme 4 yötä

Arvosteltu 24.3.2025

Avautuu uuteen ikkunaanBest Western Plus Meridian Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kajiadon piirikunta
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.