Lennot kohteesta Hanover

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Hanover

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 230 € ja yhdensuuntaisille lennoille 105 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Hanover – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
RIC
Menopaluumatkan hinta
229 €
Perillä Turussa

Lennot Hanover – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Hanover – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Hanover lähellä

The Jefferson Hotel

The Jefferson Hotel

5 out of 5
101 West Franklin Street, Richmond, VA
Hinta on 293 € per yö ajalle 26. toukok. viiva 27. toukok.
293 €
sisältää verot ja maksut
26.5.–27.5.
The Jefferson Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Virginia Commonwealth University (yliopisto). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan ja 2 ravintolaa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu lemmikkivahtipalvelut.
9,8/10 Exceptional! (1 002 arvostelua)
"Wonderful stay. Incredibly welcoming and friendly staff from the moment we arrived, through check-in, concierge, restaurant and housekeeping. With every encounter, we were greeted with a friendly smile and courtesy."

Arvosteltu 2.5.2025

The Jefferson Hotel
Drury Plaza Hotel Richmond

Drury Plaza Hotel Richmond

3 out of 5
11049 West Broad St, Glen Allen, VA
Hinta on 130 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
130 €
sisältää verot ja maksut
11.5.–12.5.
Drury Plaza Hotel Richmond on saanut mahtavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta Short Pump Town Center (ostoskeskus). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut.
9,6/10 Exceptional! (2 668 arvostelua)
"Clean"

Arvosteltu 3.5.2025

Drury Plaza Hotel Richmond
Omni Richmond Hotel

Omni Richmond Hotel

4 out of 5
100 S 12th St, Richmond, VA
Hinta on 164 € per yö ajalle 26. toukok. viiva 27. toukok.
164 €
sisältää verot ja maksut
26.5.–27.5.
Omni Richmond Hotel on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Broad Street. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (1 125 arvostelua)
"Loved every bit of our stay!"

Arvosteltu 2.5.2025

Omni Richmond Hotel
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
The Commonwealth

The Commonwealth

4 out of 5
901 Bank St, Richmond, VA
Hinta on 162 € per yö ajalle 26. toukok. viiva 27. toukok.
162 €
sisältää verot ja maksut
26.5.–27.5.
The Commonwealth on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Broad Street. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (1 235 arvostelua)
"Great rooms, small elevators"

Arvosteltu 29.4.2025

The Commonwealth
Tru by Hilton Ashland

Tru by Hilton Ashland

2.5 out of 5
101 North Carter Road, Ashland, VA
Hinta on 104 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
104 €
sisältää verot ja maksut
11.5.–12.5.
Tru by Hilton Ashland on saanut hyvää palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Randolph-Macon College. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja kuntokeskus.
8,8/10 Excellent! (1 643 arvostelua)
"no Coffee pot in room~"

Arvosteltu 2.5.2025

Tru by Hilton Ashland
Regency Inn Richmond

Regency Inn Richmond

2 out of 5
1500 Eastridge Road, Richmond, VA
Hinta on 69 € per yö ajalle 17. toukok. viiva 18. toukok.
69 €
sisältää verot ja maksut
17.5.–18.5.
Regency Inn Richmond on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Regency Square Mall. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
6,6/10 (1 009 arvostelua)
"Great people, great place."

Arvosteltu 3.5.2025

Regency Inn Richmond
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Hanover
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.