Hotellit Abasár
Vertaa 36 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 48 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Abasár: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Abasár

Hotel Eger & Park

Hunguest Hotel Flora

Hotel Unicornis

Hotel Korona Eger

Eleven Business & Sport Hotel

Kulacs Csárda & Panzió

Hunguest Saliris

Végvári Hotel Eger

4évszak Erdeihotel

Aparthotel Orient

Hotel Minaret

Szabolcs Apartments

Oko-Park Panzió Kemping és Rendezvényközpont

Hédi Vendégház

4 Évszak Völgyhotel
Kohteeseen Abasár tutustuminen
Abasár tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Abasár ja sen lähellä kuuluu:
- Palócin museo
- Oxygen Adrenaliinipuisto
- Pyhän Kruunun Talo
- Valjakkovaunumuseo
- Sípark Mátraszentistvánin hiihtokeskus
- Kauniiden naisten laakso
- Benen linnanrauniot
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Abasár?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Abasár, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Abasár, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -5 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 126 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 298 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 267 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 176 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Abasár on 867 cm.
Abasár: Hotellitiedot
Majoitukset | 36 |
---|---|
Halvin hinta | 48 € |
Korkein hinta | 166 € |
Suositut hotellit | Hotel Eger & Park, Hunguest Hotel Flora, Hotel Unicornis, Hotel Korona Eger, Eleven Business & Sport Hotel, Kulacs Csárda & Panzió, Hunguest Saliris , Végvári Hotel Eger, 4évszak Erdeihotel, Aparthotel Orient, Hotel Minaret, Szabolcs Apartments, Oko-Park Panzió Kemping és Rendezvényközpont, Hédi Vendégház, 4 Évszak Völgyhotel |