Hotellit Federal Dam

Vertaa 267 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 100 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Federal Dam: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Federal Dam

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Federal Dam
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Federal Dam hotellit

Harkitsetko matkaa kohteeseen Federal Dam? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka on nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 10 hotellista ja muusta majoituspaikasta kohteessa Federal Dam löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.

Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Federal Dam

Kun etsit itsellesi sopivaa yöpymispaikkaa kohteessa Federal Dam, voit löytää ebookersin sivustolta majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, uima-altaan tai ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Voit hyödyntää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.

Nämä kohteen Federal Dam majoituspaikat ovat suosittuja asiakkaiden keskuudessa niiden uima-altaiden takia:

  • Quiet Northwoods Cabin on Leech Lake, Minnesota
  • Beautiful New Lakefront Northwoods Cabin

Kohteeseen Federal Dam tutustuminen

Federal Dam tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Federal Dam ja sen lähellä kuuluu:

  • Leech Lake
  • Lake Winnibigoshish
  • Chippewan kansallinen metsäalue
  • Long Lake
  • Pine Lake
  • Man Lake
  • Sucker Bay

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Federal Dam?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Federal Dam, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Federal Dam, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 1 °C ja öisin -16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 77 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja -1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 261 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 26 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 283 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 11 °C ja -12 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 140 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Federal Dam on 762 cm.

Federal Dam: Hotellitiedot

Majoitukset
267
Halvin hinta
100 €
Korkein hinta
100 €
Suositut hotellit
Quaint cozy little cabin geared for folks coming to Leech Lake to fish or relax., Welcome to Leech Lake Lodge!, Bear Den Cabin - 3 blocks from the iconic Federal Dam and Leech Lake!, Spacious 3br cabin 4 blks from Leech Lake. All appliances and spectacular patio!, Walker Hotel, Country Inn Walker, Woman Lake Beach House - Family Reunion - Private 100' Wide Beach, Yksityinen, ylellinen Lodge Woman Lake kauniilla näkymillä, Leech Lake Resort Bed & Breakfast, Vain laskuhinnat 99 dollaria. 00 yötä! Vuoden paras kalastus puiden vaihtuessa! , Relaxing Lakefront Gem: Cozy Cabin, Hot Tub & Private Natural Shoreline, Timberhaus on Garfield Lake, Lapsiystävällinen Leech Lake Koti kolmella hehtaarilla järven rannalla, Maalaistyylinen hirsimökki, jossa on ponttoni, kerrossänky ja kylpytynnyri kauniilla naisella , Spacious lodge with cabins in charming Remer/Longville with WiFi, AC