Hotellit Kampung Banjar
Vertaa 21 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 14 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Banjar: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Banjar

Grand Court Hotel

Yew Boutique Hotel

Hotel Sri Bernam

Hotel O Melintang Hotel

Rick Resort Teluk Intan

Sekeping Tawar Homestay

Rivertel

OYO 89650 Inn Hotel

VVIP Hotel Hutan Melintan

Hotel Inn

OYO 89332 DE Hotel

Angsoka Hotel

TnT Novelty House

OYO Home 90515 Rin Rakit Water Hut
Kohteen Kampung Banjar hotellit
Kampung Banjar on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 15 hotellia kohteessa Teluk Intan
Kohteeseen Kampung Banjar tutustuminen
Kampung Banjar tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Banjar ja sen lähellä kuuluu:
- Litar Dato' Sagor -kilparata
- Sabak Bernamin museo
- Cangkat Jong
- Pasir Salak -historiakompleksi
- Lubuk Keli
- Pasir Salak -moskeija
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Banjar?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Banjar, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Banjar, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 464 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 520 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 451 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 23 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 870 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Banjar on 2305 cm.
Kampung Banjar: Hotellitiedot
Majoitukset | 21 |
|---|---|
Halvin hinta | 14 € |
Korkein hinta | 104 € |
Suositut hotellit | Grand Court Hotel, Yew Boutique Hotel, Hotel Sri Bernam, Hotel O Melintang Hotel, Rick Resort Teluk Intan, Sekeping Tawar Homestay, Rivertel, OYO 89650 Inn Hotel, VVIP Hotel Hutan Melintan, Hotel Inn, OYO 89332 DE Hotel, Angsoka Hotel, TnT Novelty House, OYO Home 90515 Rin Rakit Water Hut, Chin Yee Hotel |
Lähialueen hotellit
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Helsingin kaupungin keskusta kohteen Luksushotellit
- Elite Hotel Mimer
- Hotellit Hamburg
- Lomakeskukset Ahvenanmaan saaristo
- Kontula – hotellit
- Iisalmi kohteen Lemmikkiystävälliset hotellit
- Majatalot Kitee
- Southern Lanta Resort
- Hotel Takka-Valkea
- Karavaanialueet Utö
- Kuusankoski kohteen Kylpylähotellit
- Muuratsalon Koetalo – lähellä sijaitsevat hotellit
- Hotellit Barcelona
- Hotellit Kuusa


