Hotellit Kampung Bekor
Vertaa 452 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 31 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Bekor: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Bekor

M Roof Hotel & Residences

AC Hotels by Marriott Ipoh

WEIL Hotel

M Boutique Hotel

The Banjaran Hotsprings Retreat

Cititel Express Ipoh

D Hotel Seri Iskandar

1969 Ipoh Garden

TUI BLUE The Haven Ipoh

Ipoh Santorini Hideaway Hotel Inspired

M Boutique Station 18

Hollywood Hotel

IPOH Sunway Onsen Suites by uBook

Sunway Lost World Hotel

Travelodge Ipoh
Kohteeseen Kampung Bekor tutustuminen
Kampung Bekor tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Bekor ja sen lähellä kuuluu:
- Kali Ammanin temppeli
- Aeon Station 18
- Concubine Lane
- Ipoh Parade
- Dataran Ipoh
- Mydin-ostoskeskus
- Movie Animation Park Studiosin teemapuisto
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Kampung Bekor, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Ipoh (IPH-Sultan Azlan Shah). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Bekor?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Bekor, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Maaliskuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Bekor, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 669 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 22 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 653 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 582 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1013 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kampung Bekor on 2916 cm.
Kampung Bekor: Hotellitiedot
Majoitukset | 452 |
---|---|
Halvin hinta | 31 € |
Korkein hinta | 353 € |
Suositut hotellit | M Roof Hotel & Residences, AC Hotels by Marriott Ipoh, WEIL Hotel, M Boutique Hotel, The Banjaran Hotsprings Retreat, Cititel Express Ipoh, D Hotel Seri Iskandar, 1969 Ipoh Garden, TUI BLUE The Haven Ipoh, Ipoh Santorini Hideaway Hotel Inspired, M Boutique Station 18, Hollywood Hotel, IPOH Sunway Onsen Suites by uBook, Sunway Lost World Hotel, Travelodge Ipoh |