Hotellit Kampung Bekor

Vertaa 450 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 17 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Kampung Bekor: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Bekor

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kampung Bekor
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Kampung Bekor tutustuminen

Kampung Bekor tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Bekor ja sen lähellä kuuluu:

  • Aeon Station 18
  • Concubine Lane
  • Ipoh Parade
  • Dataran Ipoh
  • Angsana
  • Mydin-ostoskeskus
  • Movie Animation Park Studiosin teemapuisto

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Kampung Bekor, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Ipoh (IPH-Sultan Azlan Shah). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Bekor?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Bekor, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Maaliskuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Bekor, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 669 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 22 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 653 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 582 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1013 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kampung Bekor on 2916 cm.

Kampung Bekor: Hotellitiedot

Majoitukset
450
Halvin hinta
17 €
Korkein hinta
361 €
Suositut hotellit
WEIL Hotel, AC Hotels by Marriott Ipoh, M Roof Hotel & Residences, The Banjaran Hotsprings Retreat, Sayong Resort, TUI BLUE The Haven Ipoh, Hotel Excelsior, Cititel Express Ipoh, Merton Hotel Ipoh, Hollywood Hotel, 1969 Business Suites, M Boutique Hotel, Bedrock Hotel, MÙ Hotel, Sunway Lost World Hotel