Hotellit Kampung Lebah
Vertaa 71 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 12 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Lebah: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Lebah

Royale Chulan Seremban

Desa Inn Hotel

Klana Resort Seremban

Hotel O Orange Hotel Kuala Pilah

D&F Boutique Hotel

Bilik Bilik by MUO

Palm Seremban Hotel

The Dusun

D&f BOUTIQUE HOTEL SENAWANG

Hotel Luma Senawang

Monkeys Canopy Resort

Collection O Seremban Near Gateway Mall Formerly Sri Mutiara Hotel

Suria Seremban Hotel

Angsa Hotel

New Kajang Hotel
Kohteeseen Kampung Lebah tutustuminen
Kampung Lebah tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Lebah ja sen lähellä kuuluu:
- Jeram Toi -vesiputous
- Outbac Broga
- Nottinghamin yliopiston Malesian kampus
- Bukit Broga -kukkula
- Rinching ATV-seikkailupuisto
- Kuala Klawangin tapamuseo
- Bukit Lapan Belas
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Kampung Lebah, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Kuala Lumpurin kansainvälinen lentoasema (KUL). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Lebah?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Lebah, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Maaliskuu ja huhtikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Lebah, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja huhtikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 765 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 894 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 677 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 21 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1261 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Lebah on 3596 cm.
Kampung Lebah: Hotellitiedot
Majoitukset | 71 |
|---|---|
Halvin hinta | 12 € |
Korkein hinta | 94 € |
Suositut hotellit | Royale Chulan Seremban, Desa Inn Hotel, Klana Resort Seremban, Hotel O Orange Hotel Kuala Pilah, D&F Boutique Hotel, Bilik Bilik by MUO, Palm Seremban Hotel, The Dusun, D&f BOUTIQUE HOTEL SENAWANG, Hotel Luma Senawang, Monkeys Canopy Resort, Collection O Seremban Near Gateway Mall Formerly Sri Mutiara Hotel, Suria Seremban Hotel, Angsa Hotel, New Kajang Hotel |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Scandic Pohjanhovi
- Jyväskylä Majoitus
- Haminan bastioni – lähellä sijaitsevat hotellit
- Vihti Golf – lähellä sijaitsevat hotellit
- Holiday Inn Express Amsterdam - Sloterdijk Station by IHG
- Asuntolaivat Göteborg
- Ametistikaivos – lähellä sijaitsevat hotellit
- Pori – Hotellit joissa ilmastointi
- Hemavan Majoitus
- Lomamökit Kuusamo
- Tampere Majoitus
- Taalintehdas Majoitus
- Tallinnan eläintarha – lähellä sijaitsevat hotellit
- Ukraina Majoitus

