Hotellit Kampung Seren
Vertaa 14 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 20 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Seren: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Seren

Tanjong Jara Resort

The Qamar Paka

OYO 90116 Fbs Inn Hotel

RUMBIA RESORT VILLA Paka Terengganu

Coastal Bay Dungun Staycation

Semarak Beach Inn

Beachfront Twin Cabin w/children paddle pool - 1 min from the beach!

OYO 90594 Hotel Casalink

Riverbank Dungun Guesthouse & Cafe

KBR The Taaras Redang

OYO 90120 Mi Hotel Dungun

HOTEL D'MAS

Oyo 90601 Sabacraft & Lodge
Kohteeseen Kampung Seren tutustuminen
Kampung Seren tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Seren ja sen lähellä kuuluu:
- Bukit Bauk Forest Reserve (luonnonpuisto)
- Tasik Puterin ulkoilupuisto
- Lemesu Buisin kukkula
- Bukit Pak Sabah
- Iso Dusun
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Kampung Seren, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Kuala Terengganu (TGG-Sultan Mahmood). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Seren?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Seren, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Seren, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 675 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 25 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 742 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 975 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1414 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Seren on 3807 cm.
Kampung Seren: Hotellitiedot
Majoitukset | 14 |
---|---|
Halvin hinta | 20 € |
Korkein hinta | 1 448 € |
Suositut hotellit | Tanjong Jara Resort, The Qamar Paka, OYO 90116 Fbs Inn Hotel, RUMBIA RESORT VILLA Paka Terengganu , Coastal Bay Dungun Staycation, Semarak Beach Inn, Beachfront Twin Cabin w/children paddle pool - 1 min from the beach!, OYO 90594 Hotel Casalink, Riverbank Dungun Guesthouse & Cafe, KBR The Taaras Redang, OYO 90120 Mi Hotel Dungun, HOTEL D'MAS, Oyo 90601 Sabacraft & Lodge, OYO Homes 90600 Ummi Chalet Dungun |