Hotellit Kijisi-ri
Vertaa 47 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 26 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kijisi-ri: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kijisi-ri

Benikea Hotel Seosan

Onyang Hot Spring Hotel

The Cheil Hotel Onyang

Urbanstay Dangjin Terminal

The Witt DOGO

Ktree Pyeongtaek hotel

Hotel ZIP

Charlot Castle Hotel

Western Bay Marina Hotel

QVIST HOTEL

hound hotel

Aria Hotel Seosan

Hotel 24st Urban Brown Seosan Lake Park

Seosan Browndot Hotel

Gyeamgotaek
Kohteeseen Kijisi-ri tutustuminen
Kijisi-ri tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kijisi-ri ja sen lähellä kuuluu:
- Song-ak Keilahalli
- Sapgyohon teemapuisto
- Sapgyoho Hamsangin puisto
- Pyeongtaekin matkailukeskus
- Pinnacle Landin teemapuisto
- Paradise Spa Dogo
- Gungpyeongin sataman kalamarkkinat
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kijisi-ri?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Kijisi-ri, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kijisi-ri, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 94 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 307 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 20 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 754 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 18 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 159 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kijisi-ri on 1314 cm.
Kijisi-ri: Hotellitiedot
Majoitukset | 47 |
---|---|
Halvin hinta | 26 € |
Korkein hinta | 63 € |
Suositut hotellit | Benikea Hotel Seosan , Onyang Hot Spring Hotel, The Cheil Hotel Onyang, Urbanstay Dangjin Terminal, The Witt DOGO, Ktree Pyeongtaek hotel, Hotel ZIP, Charlot Castle Hotel, Western Bay Marina Hotel, QVIST HOTEL, hound hotel, Aria Hotel Seosan, Hotel 24st Urban Brown Seosan Lake Park, Seosan Browndot Hotel, Gyeamgotaek |