Hotellit Laderholz

Vertaa 535 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 54 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Laderholz: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Laderholz

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Laderholz
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Laderholz tutustuminen

Laderholz tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Laderholz ja sen lähellä kuuluu:

  • Serengetin puisto
  • Steinhuder Meerin luonnonpuisto
  • Steinhuder-järvi
  • Weser
  • Wilhelmsteinin saari
  • FloraFarm Ginseng
  • Surffiranta Mardorf

Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Laderholz, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Hannover (HAJ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Laderholz?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Laderholz, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Laderholz, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 163 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 171 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 207 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 185 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Laderholz on 726 cm.

Laderholz: Hotellitiedot

Majoitukset
535
Halvin hinta
54 €
Korkein hinta
101 €
Suositut hotellit
Maritim Airport Hotel Hannover, DORMERO Hotel Hannover – Langenhagen Airport, Leonardo Hotel Hannover Airport, Mercure Hotel Am Entenfang Hannover, Hotel Heide Kröpke, Hotel Ambiente Langenhagen Hannover by Tulip Inn, Hotel Hannover Airport by Premiere Classe, Rehburger Landhaus, Hotel Wegner - The Culinary Art Hotel, Idyllically situated small farm with horse breeding, Huoneisto Steinhuder Meer - lähellä `Alte Moorhütte` , The last apartment before the Steinhuder Meer *sea view *WLAN *kitchen *south balcony, Cantera by Wiegand, New build studio with terrace in Steinhude - central, quiet location - 5 min to the sea, Lovely 2-bedroom apartment in Wunstorf perfect for your stay

Viimeksi varatut hotellit Laderholz
ebookersn tarkistamat arvostelut