Hotellit Mill Road
Vertaa 187 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 81 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Mill Road: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Mill Road

Lakefront mökki Wallaback järvellä

Old Orchard Inn

Super 8 by Wyndham Windsor NS

Tattingstone Inn

Micro Boutique Living Wolfville

Slumber Inn

The August House

Foot of the Mountain Farmhouse-New Upgrades!! Air conditioning!

Sunrise Suite - Jacuzzi, Patio, Downtown

Carriage House - KingBed, Full Kitchen, Patio, Downtown

Oceanfront Garden Cottage - Gateway to Attractions & Towns. Private Cove Mooring

Victorian Room - Patio, Patio, Downtown

L'Acadie Room -Patio, Downtown
Kohteeseen Mill Road tutustuminen
Mill Road tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Mill Road ja sen lähellä kuuluu:
- Ylä-Chainjärvi
- Pikku Saukkojärvi
- Card-järvi
- Lower Salterjärvi
- Zwickerin järvi
- Falls Lake Provincial Park
- Lunenburg County Winery
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Mill Road?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Mill Road, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Mill Road, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas toukokuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 3 °C ja öisin -7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 355 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 354 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 356 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 451 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Mill Road on 1515 cm.
Mill Road: Hotellitiedot
Majoitukset | 187 |
|---|---|
Halvin hinta | 81 € |
Korkein hinta | 162 € |
Suositut hotellit | Lakefront mökki Wallaback järvellä, Old Orchard Inn, Super 8 by Wyndham Windsor NS, Tattingstone Inn, Micro Boutique Living Wolfville, Slumber Inn, The August House, Foot of the Mountain Farmhouse-New Upgrades!! Air conditioning! , Sunrise Suite - Jacuzzi, Patio, Downtown, Carriage House - KingBed, Full Kitchen, Patio, Downtown, Oceanfront Garden Cottage - Gateway to Attractions & Towns. Private Cove Mooring, Victorian Room - Patio, Patio, Downtown, L'Acadie Room -Patio, Downtown, Flaminglet Micro-Suite *Downtown Wolfville*, Port Williams Room -KingBed, Patio, Downtown |



