Hotellit Nunjikompita

Vertaa 5 564 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 76 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Nunjikompita: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Nunjikompita

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Etelä-Australia
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Nunjikompita tutustuminen

Nunjikompita tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Nunjikompita ja sen lähellä kuuluu:

  • Pureba Conservation Park
  • Caratoola Recreation Park

Kun järjestät lomaa kohteeseen Nunjikompita, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Ceduna, Etelä-Australia (CED). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Nunjikompita?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Nunjikompita, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Nunjikompita, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Kesäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja joulukuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 26 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 68 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 12 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 96 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 19 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 95 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 25 °C ja 14 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 74 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Nunjikompita on 333 cm.

Nunjikompita: Hotellitiedot

Majoitukset
5 564
Halvin hinta
76 €
Korkein hinta
139 €
Suositut hotellit
Hotel Grand Chancellor Adelaide, Mayfair Hotel Adelaide, Stamford Plaza Adelaide, Atura Adelaide Airport, The Playford Adelaide MGallery, Tom's Court Hotel, Holiday Inn Express Adelaide City Centre by IHG, ibis Adelaide, Stamford Grand Adelaide, Tryp Adelaide by Wyndham, Adelaide Riviera Hotel, Majestic Roof Garden Hotel, Franklin Apartments, Oaks Glenelg Plaza Pier Suites, Quest on Franklin