Hotellit Remich
Vertaa 1 440 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 89 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Remich: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Remich

B&B HOTEL Luxembourg Centre Cloche D'Or

Kazakiwi

Doubletree by Hilton Luxembourg

Novotel Luxembourg Centre

Park Inn by Radisson Luxembourg City

Mandarina Luxembourg Airport Hotel

LEGERE HOTEL Luxembourg

Le Royal Hotels & Resorts

Parc Hotel Alvisse

Mercure Hotel Trier Porta Nigra

NOTO Hotel

Grand Hotel Cravat

Luxembourg Marriott Hotel Alfa

City Hotel

Hotel Parc Plaza
Kohteen Remich hotellit
Remich on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, nämä lähistöllä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sopivia vaihtoehtoja.
- 3 hotellia kohteessa Nennig
- 2 hotellia kohteessa Stadtbredimus
- 10 hotellia kohteessa Palzem
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Remich
Kun etsit itsellesi sopivaa yöpymispaikkaa kohteessa Remich, voit löytää ebookersin sivustolta majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, ilmaiset lentokenttäkuljetukset tai uima-altaan. Voit hyödyntää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.
Asiakkaat arvostavat tätä hotellia kohteessa Remich sen
- Domaine La Forêt
Matkailijat, jotka yöpyivät tässä hotellissa kohteessa Remich, pitivät paikan päällä olevasta kuntosalista:
- Domaine La Forêt
Kohteeseen Remich tutustuminen
Remich on tunnettu sijainnista joen rannalla ja kylpylöistään. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Remich ja sen lähellä kuuluu:
- Piscine Remich
- Porte Saint-Nicolas
- Fontaine Bacchus
- Pyhän Martin luolat
- Benoit & Claude Winery
- Domaine Kox
- Domaine Claude Bentz
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Remich, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Findelin kansainvälinen lentokenttä (LUX). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Remich?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Remich, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Remich, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja huhtikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 176 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 203 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 204 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 244 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Remich on 827 cm.
Remich: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 440 |
|---|---|
Halvin hinta | 89 € |
Korkein hinta | 225 € |
Suositut hotellit | B&B HOTEL Luxembourg Centre Cloche D'Or, Kazakiwi, Doubletree by Hilton Luxembourg, Novotel Luxembourg Centre, Park Inn by Radisson Luxembourg City, Mandarina Luxembourg Airport Hotel, LEGERE HOTEL Luxembourg, Le Royal Hotels & Resorts, Parc Hotel Alvisse, Mercure Hotel Trier Porta Nigra, NOTO Hotel, Grand Hotel Cravat, Luxembourg Marriott Hotel Alfa, City Hotel, Hotel Parc Plaza |
Viimeksi varatut hotellit Remichebookersn tarkistamat arvostelut

Kazakiwi
"I stayed in a single room for 5 nights. It was a small room but bed, shower hot water, cleaning all worked well. Kazakiwi is very near the train station and direkt tram to the airport about 30 minutes. I liked the breakfast too. Receptionist male gave me good tips to go and see in Luxenburg. Great stay."


