Hotellit Sikur

Vertaa 187 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 18 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Sikur: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Sikur

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Sikur
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Kecamatan Sikur hotellit

Kecamatan Sikur on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.

  • 43 hotellia kohteessa Sangyang

Kohteeseen Sikur tutustuminen

Sikur tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Sikur ja sen lähellä kuuluu:

  • Benang Stokel ja Benang Kelambu vesiputoukset
  • Taman Kota Selongin puisto
  • Tetebatun apinametsä
  • Rinjanin tulivuori
  • Sarang Waletin vesiputous
  • Vesiputoukset
  • Pura Lingsar

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Sikur, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Lombok (LOP-Lombokin kansainvälinen lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Sikur?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Sikur, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Lokakuu ja marraskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Sikur, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Joulukuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 825 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 341 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 84 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 656 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Sikur on 1906 cm.

Sikur: Hotellitiedot

Majoitukset
187
Halvin hinta
18 €
Korkein hinta
117 €
Suositut hotellit
Swiss-Belcourt Lombok, Batatu Resort - Adults Only, ILLIRA Lite Praya Lombok, Origin Lombok, Jeeva Beloam Beach Camp, RaCottage Mandalika, Bobocabin Gunung Rinjani Lombok, Nirvana Hotel Resort Tetebatu, Turtle House Lombok, Truntum Boutique Mandalika, Lobster Bay Resort , Lantis ViBES Inn, Villa Teraum, Pondok Tetebatu Cottages and Cafe , Dejama Glamping Resort Lombok

Viimeksi varatut hotellit Sikur
ebookersn tarkistamat arvostelut