Hotellit Soroji
Vertaa 58 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 29 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Soroji: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Soroji

Onyang Hot Spring Hotel

The Cheil Hotel Onyang

ON City Hotel

Charlot Castle Hotel

Hotel Laglas Asan

Cheonan H-Avenue Cheonan Buldang

Hotel Class

Ktree Pyeongtaek hotel

Cheonan Buldang Hound Hotel

Hotel Moon Cheonan Sinbuldang

The Witt DOGO

ON Smart Hotel

Urbanstay Dangjin Terminal

Western Bay Marina Hotel

QVIST HOTEL
Kohteeseen Soroji tutustuminen
Soroji tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Soroji ja sen lähellä kuuluu:
- Sapgyohon teemapuisto
- Sapgyoho Hamsangin puisto
- Gongserin katedraali
- Paradise Spa Dogo
- Pinnacle Landin teemapuisto
- Pyeongtaekin matkailukeskus
- Yeonginsanin luonnonmetsä
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Soroji?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Soroji, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Soroji, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja joulukuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 11 °C ja öisin -5 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 98 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 308 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 744 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja -3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 163 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Soroji on 1313 cm.
Soroji: Hotellitiedot
Majoitukset | 58 |
|---|---|
Halvin hinta | 29 € |
Korkein hinta | 60 € |
Suositut hotellit | Onyang Hot Spring Hotel, The Cheil Hotel Onyang, ON City Hotel, Charlot Castle Hotel, Hotel Laglas Asan, Cheonan H-Avenue Cheonan Buldang, Hotel Class, Ktree Pyeongtaek hotel, Cheonan Buldang Hound Hotel, Hotel Moon Cheonan Sinbuldang, The Witt DOGO, ON Smart Hotel, Urbanstay Dangjin Terminal, Western Bay Marina Hotel, QVIST HOTEL |

