Hotellit Mnetěš

Vertaa 1 208 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 64 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Mnetěš: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Mnetěš

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Mnetěš
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Mnetěš tutustuminen

Mnetěš tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Mnetěš ja sen lähellä kuuluu:

  • Roudnicen linna
  • Mělníkin linna
  • Mělníkin ossuaario
  • Talo "Mustan Kotkan luona"
  • U Kalicha
  • Ruttopylväs
  • Liblicen linna

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Mnetěš, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Vaclav Havel Airport (PRG). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Mnetěš?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Mnetěš, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Mnetěš, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 93 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 197 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 221 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 127 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Mnetěš on 638 cm.

Mnetěš: Hotellitiedot

Majoitukset
1 208
Halvin hinta
64 €
Korkein hinta
299 €
Suositut hotellit
K+K Hotel Central Prague, Grandior Hotel Prague, Grand Majestic Hotel Prague, OREA Hotel Pyramida Praha, Diplomat Hotel Prague, Hotel Belvedere, The Mozart Prague by Accor, The Grand Mark Prague - The Leading Hotels of the World, Courtyard by Marriott Prague Airport, Cosmopolitan Hotel Prague, Charles Bridge Palace, Hilton Prague Old Town, SPA Hotel Liliova Prague Old Town, Hilton Prague Atrium, ibis Praha Old Town

Viimeksi varatut hotellit Mnetěš
ebookersn tarkistamat arvostelut