Hotellit Sakra
Vertaa 313 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 23 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Sakra: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Sakra

Swiss-Belcourt Lombok

Pullman Lombok Merujani Mandalika Beach Resort

Sikara Lombok Hotel

Batatu Resort - Adults Only

TUNAK Resort Lombok

Novotel Lombok Resort and Villas

Dream Hotel

Origin Lombok

Sima Hotel Kuta Lombok

Lina Boutique Villas & Spa

Kuara Lombok

Tías Villas

The Confidential Mandalika

The Konkret Lombok

Nirvana Hotel Resort Tetebatu
Kohteeseen Sakra tutustuminen
Sakra tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Sakra ja sen lähellä kuuluu:
- Sarang Waletin vesiputous
- Tetebatun apinametsä
- Vaaleanpunainen ranta
- Benang Stokel ja Benang Kelambu vesiputoukset
- Tangsin ranta
- Taman Kota Selongin puisto
- Al-Mujahidin Selongin moskeija
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Sakra, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Lombok (LOP-Lombokin kansainvälinen lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Sakra?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Sakra, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Lokakuu ja marraskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Sakra, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Joulukuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 825 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 341 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 84 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 656 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Sakra on 1906 cm.
Sakra: Hotellitiedot
Majoitukset | 313 |
|---|---|
Halvin hinta | 23 € |
Korkein hinta | 202 € |
Suositut hotellit | Swiss-Belcourt Lombok, Pullman Lombok Merujani Mandalika Beach Resort , Sikara Lombok Hotel, Batatu Resort - Adults Only, TUNAK Resort Lombok, Novotel Lombok Resort and Villas, Dream Hotel, Origin Lombok, Sima Hotel Kuta Lombok, Lina Boutique Villas & Spa, Kuara Lombok, Tías Villas, The Confidential Mandalika, The Konkret Lombok, Nirvana Hotel Resort Tetebatu |
Viimeksi varatut hotellit Sakraebookersn tarkistamat arvostelut

