Hotellit Atsuma

Vertaa 141 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 39 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Atsuma: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Atsuma

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Atsuma
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Atsuma tutustuminen

Atsuma tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Atsuma ja sen lähellä kuuluu:

  • Pohjoinen hevospuisto
  • New Chitose Airport Onsen
  • Tomakomain golfkenttä 72
  • Katsura-golfkerho
  • Chitosen lohiakvaario
  • Chitose Inter Golf Club
  • Auringonkukka-lautta

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Atsuma, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Chitosen uusi lentokenttä (CTS). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Atsuma?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Atsuma, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Atsuma, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja syyskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 3 °C ja öisin -8 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 142 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 2 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 283 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 465 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 15 °C ja -4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 260 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Atsuma on 1150 cm.

Atsuma: Hotellitiedot

Majoitukset
141
Halvin hinta
39 €
Korkein hinta
411 €
Suositut hotellit
Morino Auberge Mitsu, Kobushinoyu Atsuma, JR Inn Chitose, Air Terminal Hotel, SMA MO inn Chitose, Portom International Hokkaido, Minn Chitose, KOKO HOTEL Tomakomai, ANA Crowne Plaza Chitose by IHG, Hoshino Resorts KAI Poroto, Fairfield By Marriott Hokkaido Eniwa, Hotel Grand Terrace Chitose, Chitose Daiichi Hotel, Queen's Hotel Chitose, KOKO STAY Chitose