Hotellit Ballinlass
Vertaa 52 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 95 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Ballinlass: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Ballinlass

Abbey Hotel Roscommon

Shearwater Hotel & Spa

Raheen Woods Hotel

Cortoon Inn

Lodge at The Old Barracks

Ard Ri House Hotel

Gleesons Restaurant & Rooms

New Park Hotel Athenry

Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway

Cortoon Inn, Double Room 7 (1 DBL)

Global Guest Ireland

Sunset View

Deluxe double bedroom in a picturesque location just 25 minutes from Galway City
Kohteeseen Ballinlass tutustuminen
Ballinlass tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Ballinlass ja sen lähellä kuuluu:
- Kilconnell Franciscan Friaryn luostari
- Roscommon Golf Club (golfkerho)
- Roscommonin linna
- Dr. Hyde Park (stadion)
- Ballinasloe Golf Club (golfkeskus)
- Battle of Aughrim Interpretive Centre
- Roscommon Priory
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Ballinlass?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Ballinlass, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Ballinlass, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 240 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 233 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 282 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 305 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Ballinlass on 1061 cm.
Ballinlass: Hotellitiedot
Majoitukset | 52 |
|---|---|
Halvin hinta | 95 € |
Korkein hinta | 483 € |
Suositut hotellit | Abbey Hotel Roscommon, Shearwater Hotel & Spa, Raheen Woods Hotel, Cortoon Inn, Lodge at The Old Barracks, Ard Ri House Hotel, Gleesons Restaurant & Rooms, New Park Hotel Athenry, Spacious 5Br Home - Country View - Close to Galway, Cortoon Inn, Double Room 7 (1 DBL), Global Guest Ireland, Sunset View, Deluxe double bedroom in a picturesque location just 25 minutes from Galway City, Cortoon Inn, Triple Room 2 (1 DBL + 1SGL), Cortoon Inn, Family Room 1 (1DBL +2SGL) |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Saariselkä Majoitus
- Naas Majoitus
- Cork Majoitus
- Sipoonkorven kansallispuisto – lähellä sijaitsevat hotellit
- Mökit Kopparnäs
- Teneriffa – Vesipuistohotellit
- Luumäki Majoitus
- Las Palmas de Gran Canaria Majoitus
- Helsinki-Vantaa – lähellä sijaitsevat hotellit
- Original Sokos Hotel Kuusamo
- Haukilahti – hotellit
- Budapest Majoitus
- Karavaanialueet Lago di Garda
- Kilkenny Majoitus


