Hotellit Kampung Kuala Sentol
Vertaa 787 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 38 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Kuala Sentol: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Kuala Sentol

Swiss-Garden Hotel & Residences, Genting Highlands

The Chateau Spa & Wellness Resort

Cameron Highlands Resort

Grand DarulMakmur Hotel Kuantan

Antara Residence By Sleeping Lion

Signata Genting Highlands

Hyatt Regency Kuantan Resort

Copthorne Hotel Cameron Highlands

Genting Ria Apartment by C&T

The Yanné, Onsen Hotel

Grand Ion Delemen Hotel

Resorts World Awana

Zenith Hotel Cameron

AC Hotel by Marriott Kuantan

Resorts World Genting - Genting Skyworlds Hotel
Kohteeseen Kampung Kuala Sentol tutustuminen
Kampung Kuala Sentol tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Kuala Sentol ja sen lähellä kuuluu:
- Tun Abdul Razakin stadion
- Air Terjun Teladasin luonnonalue
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Kuala Sentol?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Kampung Kuala Sentol, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Kuala Sentol, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 463 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 626 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 548 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 32 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 969 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kampung Kuala Sentol on 2606 cm.
Kampung Kuala Sentol: Hotellitiedot
Majoitukset | 787 |
|---|---|
Halvin hinta | 38 € |
Korkein hinta | 146 € |
Suositut hotellit | Swiss-Garden Hotel & Residences, Genting Highlands, The Chateau Spa & Wellness Resort, Cameron Highlands Resort, Grand DarulMakmur Hotel Kuantan, Antara Residence By Sleeping Lion, Signata Genting Highlands, Hyatt Regency Kuantan Resort, Copthorne Hotel Cameron Highlands, Genting Ria Apartment by C&T, The Yanné, Onsen Hotel, Grand Ion Delemen Hotel, Resorts World Awana, Zenith Hotel Cameron, AC Hotel by Marriott Kuantan, Resorts World Genting - Genting Skyworlds Hotel |

