Hotellit Kampung Kuang Hilir
Vertaa 523 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 29 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Kuang Hilir: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Kuang Hilir

1969 Ipoh Garden

M Roof Hotel & Residences

AC Hotels by Marriott Ipoh

WEIL Hotel

The Banjaran Hotsprings Retreat

M Boutique Hotel

Travelodge Ipoh

Cititel Express Ipoh

Hotel Excelsior

1969 DKelly Hotel

Symphony Suites

MÙ Hotel

Bedrock Hotel

IPOH Sunway Onsen Suites by uBook

REGALODGE HOTEL & SPA
Kohteeseen Kampung Kuang Hilir tutustuminen
Kampung Kuang Hilir tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Kuang Hilir ja sen lähellä kuuluu:
- Mydin-ostoskeskus
- Kinta City -ostoskeskus
- Perak Stadium (stadion)
- Angsana
- Dataran Ipoh
- Memory Lane Market
- Ipoh Parade
Kun järjestät lomaa kohteeseen Kampung Kuang Hilir, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Ipoh (IPH-Sultan Azlan Shah). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Kuang Hilir?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Kuang Hilir, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Maaliskuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Kuang Hilir, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 669 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 22 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 653 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 582 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1013 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Kuang Hilir on 2916 cm.
Kampung Kuang Hilir: Hotellitiedot
Majoitukset | 523 |
|---|---|
Halvin hinta | 29 € |
Korkein hinta | 420 € |
Suositut hotellit | 1969 Ipoh Garden, M Roof Hotel & Residences, AC Hotels by Marriott Ipoh, WEIL Hotel, The Banjaran Hotsprings Retreat, M Boutique Hotel, Travelodge Ipoh, Cititel Express Ipoh, Hotel Excelsior, 1969 DKelly Hotel , Symphony Suites, MÙ Hotel, Bedrock Hotel, IPOH Sunway Onsen Suites by uBook, REGALODGE HOTEL & SPA |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Mikkeli kohteen Rantahotellit
- Sotkamo kohteen Kylpylähotellit
- Lomamökit Islanti
- Linnasmäki - Hostel
- Lomamökit Ii
- Lomamökit Tohmajärvi
- New York – 4 tähden hotellit
- Arturo Merino Benítez – lähellä sijaitsevat hotellit
- Aamiaismajoitukset Sastamala
- Hesperian puisto – lähellä sijaitsevat hotellit
- Comfort Hotel Copenhagen Airport
- Hotellit Lissabonin alue
- Ski-Inn PyhäLinna
- Kurk Golf – lähellä sijaitsevat hotellit
- Dubain emiirikunta – All Inclusive hotellit
- Rauma kohteen Lemmikkiystävälliset hotellit
- Hotellit Alghero

